Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 18:00
AA138
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
12.3. 18:00
AA121
Baník OKD Karviná - Kopřivnice
35 : 24
5.3. 18:00
AA117
HC Zubří - Tatran Litovel
31 : 22
21.2. 17:00
AA103
Kopřivnice - KP Brno
25 : 27
5.12. 17:00
AA073
Tatran Litovel - Kopřivnice
29 : 29
1.liga muži
14.5. 12:30
AB132
Sokol Přerov - Dvůr Králové
42 : 31
24.4. 16:00
AB112
Olomouc - HBC Strakonice
25 : 31
12.12. 12:00
AB062
Olomouc - Náchod
27 : 31
29.11. 11:00
AB054
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
27 : 19
22.11. 18:30
AB045
Sokol Přerov - Sokol Nové Veselí
36 : 42
2.liga muži SM13
20.2. 10:30
AF094
MHK Karviná - Holešov
36 : 27
25.10. 16:30
AF039
SKH Polanka n.O - Šumperk
36 : 28
10.10. 18:00
AF022
Krmelín - L.Zubří
36 : 29
19.9. 17:00
AF006
SKP F-M B - L.Zubří
33 : 29
1.liga starší dorostenci
18.10. 14:00
AG026
Karviná - HBC Strakonice 1921
27 : 25
19.9. 15:00
AG006
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
40 : 25
2.liga starší dorostenci M
3.4. 15:00
AI099
Kopřivnice - SKH Polanka n.O.
37 : 26
1.liga mladší dorostenci
18.10. 12:00
AJ026
Karviná - V. Bystřice
31 : 34
19.9. 13:00
AJ006
Frýdek-Místek - Kopřivnice
43 : 21
2.liga mladší dorostenci M
24.4. 14:00
AL112
TJ STM Olomouc - Sokol Juliánov
44 : 27
12.12. 14:00
AL062
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
35 : 27
29.11. 09:00
AL054
Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
37 : 31
25.10. 14:30
AL033
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 23
Český pohár mužů
31.10. 11:00
AM057
Rožnov p.R. - SKP Frýdek-Místek
25 : 38
1.liga ženy
8.5. 14:30
AR125
Poruba B - J.Hradec
30 : 19
2.4. 13:00
AR097
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 22
4.10. 13:30
AR016
Olomouc B - Otrokovice
38 : 28
1.liga starší dorostenky - východ
4.10. 15:30
AUB016
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
40 : 15
1.liga mladší dorostenky - východ
8.5. 11:00
AVB125
Poruba - Karviná
34 : 25
14.11. 13:00
AVB048
Karviná - Olomouc
27 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
30 : 14
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
27 : 22
video
online
HC Zubří - M.A.T. Plzeň
29 : 28
video
online
KP Brno - HC Zlín
28 : 22
video
online
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
24 : 22
video
online
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
32 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla Praha
22
17
1
4
619 : 532
35
2
HC Zubří
22
16
2
4
672 : 587
34
3
M.A.T. Plzeň
22
15
2
5
659 : 531
32
4
Cement Hranice
22
16
0
6
619 : 563
32
5
SKP Frýdek-Místek
22
12
2
8
598 : 588
26
6
HK FCC Město Lovosice
22
11
1
10
578 : 579
23
7
Baník OKD Karviná
22
11
1
10
589 : 562
23
8
HBC Ronal Jičín
22
11
1
10
528 : 522
23
9
KP Brno
22
5
2
15
584 : 637
12
10
Kopřivnice
22
4
3
15
564 : 653
11
11
Tatran Litovel
22
3
3
16
523 : 615
9
12
HC Zlín
22
2
0
20
484 : 648
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.