Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Č.
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 18:00
AA138
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
12.3. 18:00
AA121
Baník OKD Karviná - Kopřivnice
35 : 24
5.3. 18:00
AA117
HC Zubří - Tatran Litovel
31 : 22
21.2. 17:00
AA103
Kopřivnice - KP Brno
25 : 27
5.12. 17:00
AA073
Tatran Litovel - Kopřivnice
29 : 29
1.liga muži
14.5. 12:30
AB132
Sokol Přerov - Dvůr Králové
42 : 31
24.4. 16:00
AB112
Olomouc - HBC Strakonice
25 : 31
12.12. 12:00
AB062
Olomouc - Náchod
27 : 31
29.11. 11:00
AB054
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
27 : 19
22.11. 18:30
AB045
Sokol Přerov - Sokol Nové Veselí
36 : 42
2.liga muži SM13
20.2. 10:30
AF094
MHK Karviná - Holešov
36 : 27
25.10. 16:30
AF039
SKH Polanka n.O - Šumperk
36 : 28
10.10. 18:00
AF022
Krmelín - L.Zubří
36 : 29
19.9. 17:00
AF006
SKP F-M B - L.Zubří
33 : 29
1.liga starší dorostenci
18.10. 14:00
AG026
Karviná - HBC Strakonice 1921
27 : 25
19.9. 15:00
AG006
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
40 : 25
2.liga starší dorostenci M
3.4. 15:00
AI099
Kopřivnice - SKH Polanka n.O.
37 : 26
1.liga mladší dorostenci
18.10. 12:00
AJ026
Karviná - V. Bystřice
31 : 34
19.9. 13:00
AJ006
Frýdek-Místek - Kopřivnice
43 : 21
2.liga mladší dorostenci M
24.4. 14:00
AL112
TJ STM Olomouc - Sokol Juliánov
44 : 27
12.12. 14:00
AL062
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
35 : 27
29.11. 09:00
AL054
Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
37 : 31
25.10. 14:30
AL033
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 23
Český pohár mužů
31.10. 11:00
AM057
Rožnov p.R. - SKP Frýdek-Místek
25 : 38
1.liga ženy
8.5. 14:30
AR125
Poruba B - J.Hradec
30 : 19
2.4. 13:00
AR097
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 22
4.10. 13:30
AR016
Olomouc B - Otrokovice
38 : 28
1.liga starší dorostenky - východ
4.10. 15:30
AUB016
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
40 : 15
1.liga mladší dorostenky - východ
8.5. 11:00
AVB125
Poruba - Karviná
34 : 25
14.11. 13:00
AVB048
Karviná - Olomouc
27 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
0 : 10 k.
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
video
online
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
video
online
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
video
online
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Úvaly
22
17
1
4
552 : 422
35
2
1.HC Pardubice
22
16
2
4
682 : 485
34
3
Loko Louny
22
16
1
5
590 : 479
33
4
1.HK Dvůr Králové
22
15
3
4
562 : 462
33
5
TJ Sokol Šťáhlavy
22
15
0
7
576 : 486
30
6
Třeboň
22
12
0
10
517 : 548
24
7
Chodov
22
9
1
12
571 : 564
19
8
Náchod
22
8
2
12
482 : 518
18
9
Sokol Nové Veselí B
22
6
1
15
462 : 607
13
10
TJ Sokol Bělá
22
5
1
16
458 : 551
11
11
ELP Jablonec
22
3
1
18
471 : 678
7
12
Loko Č.Budějovice
22
3
1
18
365 : 488
7
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
176
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
165
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
160
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Budiš
TJ Sokol Úvaly
41
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
35
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
50
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.