Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů -1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů -3.kolo
Český pohár mužů - 4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 15:00
AC130
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
16.4. 18:00
AC105
Třeboň - Zruč n.S.
24 : 23
20.3. 17:00
AC094
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 17
27.2. 18:00
AC074
Zruč n.S. - L.Vršovice
26 : 28
6.12. 17:00
AC058
Č.Budějovice - L.Vršovice
27 : 20
28.11. 18:00
AC050
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 26
21.11. 18:00
AC046
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
25.10. 17:00
AC036
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 22
4.10. 17:00
AC014
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 34
27.9. 17:00
AC010
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
35 : 28
19.9. 18:00
AC002
Třeboň - H.Brod
24 : 29
2.liga muži SVČ
30.4. 11:00
AD119
Kolín - 1.HC Pardubice
22 : 27
22.11. 15:00
AD043
Slavia - TJ Sokol Bělá
37 : 23
24.10. 11:00
AD034
Kolín - Ústí n.L.
27 : 25
2.liga muži JM
23.4. 17:00
AE109
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
23 : 25
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 13:00
AH119
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
33 : 27
16.4. 16:00
AH105
Třeboň - Chodov
35 : 31
2.4. 15:00
AH098
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Bělá
22 : 21
21.11. 16:00
AH046
Třeboň - ELP Jablonec
33 : 23
24.10. 13:00
AH034
TJ Sokol Úvaly - Chodov
31 : 17
19.9. 16:00
AH002
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
2.liga starší dorostenci M
23.4. 15:00
AI109
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
24 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 15:00
AK119
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
27 : 28
27.2. 16:00
AK074
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
31 : 29
28.11. 16:00
AK050
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
28 : 27
24.10. 15:00
AK034
TJ Sokol Úvaly - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 40
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM039
Č.Budějovice - HBC Strakonice
18 : 28
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:45
AP090
Háje - Kobylisy II
25 : 18
17.1. 14:55
AP088
Slavia - Háje
17 : 10
17.1. 14:00
AP087
Kobylisy II - Otrokovice
9 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - 2. kolo - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Tabulka střelců
Lukáš Frančík
HCB OKD Karviná
35
Jan Bednář
Sokol Vršovice
34
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
33
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
10
Josef Diviš
MHK Karviná
10
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
26
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
24
Jan Pindej
MHK Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.