Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů -1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů -3.kolo
Český pohár mužů - 4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
17.10. 10:00
AK025
Liberec - Sokol Šťáhlavy
20 : 27
3.10. 14:30
AK018
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 23
19.9. 15:00
AK003
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 24
Žákovská liga starších žáků
21.5. 16:20
AO269
HK Lovosice "A" - Jičín
22 : 34
21.5. 15:25
AO268
AŠ Ml. Boleslav - Sokol N. Veselí A
18 : 33
21.5. 13:35
AO266
Jičín - AŠ Ml. Boleslav
24 : 14
21.5. 12:40
AO265
HK Lovosice "A" - Sokol N. Veselí A
18 : 18
21.5. 10:50
AO263
Sokol N. Veselí A - Jičín
19 : 19
21.5. 09:55
AO262
AŠ Ml. Boleslav - HK Lovosice "A"
15 : 30
21.5. 09:00
AO261
Jičín - Liberec
23 : 21
24.4. 15:40
AO209
HBC Strakonice - Sokol N. Veselí A
23 : 23
24.4. 14:00
AO207
D.Králové - HBC Strakonice
7 : 17
24.4. 12:20
AO205
HBC Strakonice - Karviná A
25 : 14
24.4. 10:40
AO203
Karviná A - Sokol N. Veselí A
17 : 22
24.4. 09:00
AO201
Sokol N. Veselí A - D.Králové
27 : 19
19.3. 18:00
AO170
Kopřivnice A - D.Králové
22 : 20
19.3. 16:00
AO168
Jičín - Kopřivnice A
28 : 16
19.3. 14:00
AO166
Náchod - Jičín
21 : 15
19.3. 12:00
AO164
D.Králové - Jičín
17 : 15
19.3. 10:00
AO162
Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
23 : 26
24.1. 17:00
AO059
Sokol V. Meziříčí - Karviná A
23 : 30
24.1. 15:00
AO057
Jičín - Sokol V. Meziříčí
26 : 16
24.1. 13:00
AO055
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 36
24.1. 11:00
AO053
V. Bystřice - Karviná A
19 : 15
24.1. 09:00
AO051
Karviná A - Jičín
19 : 22
Žákovská liga starších žaček
16.1. 17:30
AP060
Havl. Brod A - DHK Pardubice A
23 : 11
16.1. 15:30
AP058
SKH Velká n.V. - Havl. Brod A
14 : 16
16.1. 13:30
AP056
Ivančice - SKH Velká n.V.
24 : 11
16.1. 11:30
AP054
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
16 : 17
16.1. 09:30
AP052
SKH Velká n.V. - DHK B Most
17 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - 2. kolo - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Tabulka střelců
Lukáš Frančík
HCB OKD Karviná
35
Jan Bednář
Sokol Vršovice
34
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
33
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
10
Josef Diviš
MHK Karviná
10
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
26
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
24
Jan Pindej
MHK Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.