Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
17.10. 10:00
AK025
Liberec - Sokol Šťáhlavy
20 : 27
3.10. 14:30
AK018
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 23
19.9. 15:00
AK003
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 24
Žákovská liga starších žáků
21.5. 16:20
AO269
HK Lovosice "A" - Jičín
22 : 34
21.5. 15:25
AO268
AŠ Ml. Boleslav - Sokol N. Veselí A
18 : 33
21.5. 13:35
AO266
Jičín - AŠ Ml. Boleslav
24 : 14
21.5. 12:40
AO265
HK Lovosice "A" - Sokol N. Veselí A
18 : 18
21.5. 10:50
AO263
Sokol N. Veselí A - Jičín
19 : 19
21.5. 09:55
AO262
AŠ Ml. Boleslav - HK Lovosice "A"
15 : 30
21.5. 09:00
AO261
Jičín - Liberec
23 : 21
24.4. 15:40
AO209
HBC Strakonice - Sokol N. Veselí A
23 : 23
24.4. 14:00
AO207
D.Králové - HBC Strakonice
7 : 17
24.4. 12:20
AO205
HBC Strakonice - Karviná A
25 : 14
24.4. 10:40
AO203
Karviná A - Sokol N. Veselí A
17 : 22
24.4. 09:00
AO201
Sokol N. Veselí A - D.Králové
27 : 19
19.3. 18:00
AO170
Kopřivnice A - D.Králové
22 : 20
19.3. 16:00
AO168
Jičín - Kopřivnice A
28 : 16
19.3. 14:00
AO166
Náchod - Jičín
21 : 15
19.3. 12:00
AO164
D.Králové - Jičín
17 : 15
19.3. 10:00
AO162
Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
23 : 26
24.1. 17:00
AO059
Sokol V. Meziříčí - Karviná A
23 : 30
24.1. 15:00
AO057
Jičín - Sokol V. Meziříčí
26 : 16
24.1. 13:00
AO055
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 36
24.1. 11:00
AO053
V. Bystřice - Karviná A
19 : 15
24.1. 09:00
AO051
Karviná A - Jičín
19 : 22
Žákovská liga starších žaček
16.1. 17:30
AP060
Havl. Brod A - DHK Pardubice A
23 : 11
16.1. 15:30
AP058
SKH Velká n.V. - Havl. Brod A
14 : 16
16.1. 13:30
AP056
Ivančice - SKH Velká n.V.
24 : 11
16.1. 11:30
AP054
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
16 : 17
16.1. 09:30
AP052
SKH Velká n.V. - DHK B Most
17 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Přerov - Dvůr Králové
42 : 31
video
online
Náchod - Olomouc
32 : 25
video
online
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
video
online
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
video
online
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
video
online
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
18
2
2
725 : 575
38
2
Chodov
22
16
0
6
649 : 559
32
3
Bystřice p.H.
22
14
1
7
629 : 589
29
4
HBC Strakonice
22
13
3
6
656 : 581
29
5
Starý Plzenec
22
13
0
9
615 : 596
26
6
Náchod
22
11
3
8
654 : 654
25
7
Talent Plzeň "B"
22
11
1
10
637 : 615
23
8
Jičín "B"
22
8
0
14
573 : 630
16
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
608 : 635
16
10
Olomouc
22
7
1
14
595 : 601
15
11
Dvůr Králové
22
6
1
15
513 : 567
13
12
Sokol Přerov
22
1
0
21
613 : 865
2
Tabulka střelců
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
185
David Melichar
TJ Sokol Nové Veselí
175
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
57
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
52
Pavel Schut
BHS Starý Plzenec
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Gabriž
TJ Bystřice pod Hostýnem
40
Radovan Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem
36
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.