Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
17.10. 10:00
AK025
Liberec - Sokol Šťáhlavy
20 : 27
3.10. 14:30
AK018
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 23
19.9. 15:00
AK003
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 24
Žákovská liga starších žáků
21.5. 16:20
AO269
HK Lovosice "A" - Jičín
22 : 34
21.5. 15:25
AO268
AŠ Ml. Boleslav - Sokol N. Veselí A
18 : 33
21.5. 13:35
AO266
Jičín - AŠ Ml. Boleslav
24 : 14
21.5. 12:40
AO265
HK Lovosice "A" - Sokol N. Veselí A
18 : 18
21.5. 10:50
AO263
Sokol N. Veselí A - Jičín
19 : 19
21.5. 09:55
AO262
AŠ Ml. Boleslav - HK Lovosice "A"
15 : 30
21.5. 09:00
AO261
Jičín - Liberec
23 : 21
24.4. 15:40
AO209
HBC Strakonice - Sokol N. Veselí A
23 : 23
24.4. 14:00
AO207
D.Králové - HBC Strakonice
7 : 17
24.4. 12:20
AO205
HBC Strakonice - Karviná A
25 : 14
24.4. 10:40
AO203
Karviná A - Sokol N. Veselí A
17 : 22
24.4. 09:00
AO201
Sokol N. Veselí A - D.Králové
27 : 19
19.3. 18:00
AO170
Kopřivnice A - D.Králové
22 : 20
19.3. 16:00
AO168
Jičín - Kopřivnice A
28 : 16
19.3. 14:00
AO166
Náchod - Jičín
21 : 15
19.3. 12:00
AO164
D.Králové - Jičín
17 : 15
19.3. 10:00
AO162
Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
23 : 26
24.1. 17:00
AO059
Sokol V. Meziříčí - Karviná A
23 : 30
24.1. 15:00
AO057
Jičín - Sokol V. Meziříčí
26 : 16
24.1. 13:00
AO055
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 36
24.1. 11:00
AO053
V. Bystřice - Karviná A
19 : 15
24.1. 09:00
AO051
Karviná A - Jičín
19 : 22
Žákovská liga starších žaček
16.1. 17:30
AP060
Havl. Brod A - DHK Pardubice A
23 : 11
16.1. 15:30
AP058
SKH Velká n.V. - Havl. Brod A
14 : 16
16.1. 13:30
AP056
Ivančice - SKH Velká n.V.
24 : 11
16.1. 11:30
AP054
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
16 : 17
16.1. 09:30
AP052
SKH Velká n.V. - DHK B Most
17 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-out 9-12 - výsledky
video
online
Kopřivnice - Tatran Litovel
24 : 26
video
online
KP Brno - HC Zlín
26 : 18
video
online
KP Brno - HC Zlín
26 : 19
video
online
Kopřivnice - Tatran Litovel
33 : 29
video
online
HC Zlín - KP Brno
24 : 31
video
online
Tatran Litovel - Kopřivnice
22 : 21
video
online
HC Zlín - KP Brno
24.4. 16:00
video
online
Tatran Litovel - Kopřivnice
35 : 27
video
online
KP Brno - HC Zlín
30.4. 18:00
video
online
Kopřivnice - Tatran Litovel
1.5. 17:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.