Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů -1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů -3.kolo
Český pohár mužů - 4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.11. 16:00
AC052
L.Vršovice - Třeboň
21 : 24
24.10. 17:00
AC033
H.Brod - S.Vršovice
20 : 35
3.10. 18:00
AC018
S.Vršovice - L.Vršovice
31 : 14
2.liga muži SVČ
30.4. 17:00
AD117
Liberec - Jablonec
27 : 24
20.3. 16:00
AD094
HK Lovosice B - Ústí n.L.
32 : 27
20.2. 17:00
AD069
TJ Sokol Bělá - Liberec
25 : 32
12.12. 13:30
AD063
Sokol Kobylisy - Loko Louny
29 : 43
5.12. 17:00
AD058
Liberec - Sokol Kobylisy
40 : 30
22.11. 14:00
AD046
Ml. Boleslav - Jablonec
21 : 17
7.11. 17:00
AD040
Jablonec - Kolín
23 : 23
25.10. 14:00
AD035
Ml. Boleslav - Náchod "B"
30 : 20
17.10. 12:00
AD025
Liberec - Slavia
31 : 25
11.10. 16:00
AD022
HK Lovosice B - Náchod "B"
43 : 29
19.9. 17:00
AD003
Liberec - TJ Sokol Bělá
34 : 25
1.liga starší dorostenci
14.5. 14:00
AG128
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
20.3. 14:00
AG094
HK Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 40
27.2. 14:00
AG075
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 30
11.10. 14:00
AG022
HK Lovosice - Dukla
25 : 28
2.liga starší dorostenci Č
1.5. 15:00
AH120
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
27 : 16
17.4. 15:00
AH107
1.HK Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí B
30 : 14
6.4. 18:00
AH096
1.HC Pardubice - Sokol Nové Veselí B
36 : 22
7.11. 15:00
AH040
ELP Jablonec - TJ Sokol Úvaly
24 : 29
25.10. 10:30
AH032
TJ Sokol Bělá - Sokol Nové Veselí B
25 : 21
27.9. 16:00
AH011
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
27 : 18
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ094
HK Lovosice - Frýdek-Místek
37 : 32
27.2. 12:00
AJ075
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
31 : 27
11.10. 12:00
AJ022
HK Lovosice - Dukla
30 : 26
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 15:00
AK117
Liberec - S.Vršovice
33 : 23
20.2. 15:00
AK069
TJ Sokol Bělá p.B. - Liberec
32 : 37
5.12. 15:00
AK058
Liberec - Lokomotiva Vršovice
36 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů - 4.kolo-osmifinále - výsledky
video
online
Bystřice p.H. - Baník OKD Karviná
25 : 38
video
online
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 33
video
online
KP Brno - HBC Ronal Jičín
16 : 25
video
online
HBC Strakonice - HK FCC Město Lovosice
24 : 31
video
online
H.Brod - Dukla Praha
18 : 38
video
online
HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
26 : 28
video
online
S.Vršovice - M.A.T. Plzeň
31 : 36
video
online
Kopřivnice - HC Zubří
21 : 37
Tabulka střelců
Lukáš Frančík
HCB OKD Karviná
35
Jan Bednář
Sokol Vršovice
34
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
33
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
10
Josef Diviš
MHK Karviná
10
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
26
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
24
Jan Pindej
MHK Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.