Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
17.10. 10:00
AK025
Liberec - Sokol Šťáhlavy
20 : 27
3.10. 14:30
AK018
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 23
19.9. 15:00
AK003
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 24
Žákovská liga starších žáků
21.5. 16:20
AO269
HK Lovosice "A" - Jičín
22 : 34
21.5. 15:25
AO268
AŠ Ml. Boleslav - Sokol N. Veselí A
18 : 33
21.5. 13:35
AO266
Jičín - AŠ Ml. Boleslav
24 : 14
21.5. 12:40
AO265
HK Lovosice "A" - Sokol N. Veselí A
18 : 18
21.5. 10:50
AO263
Sokol N. Veselí A - Jičín
19 : 19
21.5. 09:55
AO262
AŠ Ml. Boleslav - HK Lovosice "A"
15 : 30
21.5. 09:00
AO261
Jičín - Liberec
23 : 21
24.4. 15:40
AO209
HBC Strakonice - Sokol N. Veselí A
23 : 23
24.4. 14:00
AO207
D.Králové - HBC Strakonice
7 : 17
24.4. 12:20
AO205
HBC Strakonice - Karviná A
25 : 14
24.4. 10:40
AO203
Karviná A - Sokol N. Veselí A
17 : 22
24.4. 09:00
AO201
Sokol N. Veselí A - D.Králové
27 : 19
19.3. 18:00
AO170
Kopřivnice A - D.Králové
22 : 20
19.3. 16:00
AO168
Jičín - Kopřivnice A
28 : 16
19.3. 14:00
AO166
Náchod - Jičín
21 : 15
19.3. 12:00
AO164
D.Králové - Jičín
17 : 15
19.3. 10:00
AO162
Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
23 : 26
24.1. 17:00
AO059
Sokol V. Meziříčí - Karviná A
23 : 30
24.1. 15:00
AO057
Jičín - Sokol V. Meziříčí
26 : 16
24.1. 13:00
AO055
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 36
24.1. 11:00
AO053
V. Bystřice - Karviná A
19 : 15
24.1. 09:00
AO051
Karviná A - Jičín
19 : 22
Žákovská liga starších žaček
16.1. 17:30
AP060
Havl. Brod A - DHK Pardubice A
23 : 11
16.1. 15:30
AP058
SKH Velká n.V. - Havl. Brod A
14 : 16
16.1. 13:30
AP056
Ivančice - SKH Velká n.V.
24 : 11
16.1. 11:30
AP054
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
16 : 17
16.1. 09:30
AP052
SKH Velká n.V. - DHK B Most
17 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.