Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.11. 16:00
AC052
L.Vršovice - Třeboň
21 : 24
24.10. 17:00
AC033
H.Brod - S.Vršovice
20 : 35
3.10. 18:00
AC018
S.Vršovice - L.Vršovice
31 : 14
2.liga muži SVČ
30.4. 17:00
AD117
Liberec - Jablonec
27 : 24
20.3. 16:00
AD094
HK Lovosice B - Ústí n.L.
32 : 27
20.2. 17:00
AD069
TJ Sokol Bělá - Liberec
25 : 32
12.12. 13:30
AD063
Sokol Kobylisy - Loko Louny
29 : 43
5.12. 17:00
AD058
Liberec - Sokol Kobylisy
40 : 30
22.11. 14:00
AD046
Ml. Boleslav - Jablonec
21 : 17
7.11. 17:00
AD040
Jablonec - Kolín
23 : 23
25.10. 14:00
AD035
Ml. Boleslav - Náchod "B"
30 : 20
17.10. 12:00
AD025
Liberec - Slavia
31 : 25
11.10. 16:00
AD022
HK Lovosice B - Náchod "B"
43 : 29
19.9. 17:00
AD003
Liberec - TJ Sokol Bělá
34 : 25
1.liga starší dorostenci
14.5. 14:00
AG128
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
20.3. 14:00
AG094
HK Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 40
27.2. 14:00
AG075
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 30
11.10. 14:00
AG022
HK Lovosice - Dukla
25 : 28
2.liga starší dorostenci Č
1.5. 15:00
AH120
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
27 : 16
17.4. 15:00
AH107
1.HK Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí B
30 : 14
6.4. 18:00
AH096
1.HC Pardubice - Sokol Nové Veselí B
36 : 22
7.11. 15:00
AH040
ELP Jablonec - TJ Sokol Úvaly
24 : 29
25.10. 10:30
AH032
TJ Sokol Bělá - Sokol Nové Veselí B
25 : 21
27.9. 16:00
AH011
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
27 : 18
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ094
HK Lovosice - Frýdek-Místek
37 : 32
27.2. 12:00
AJ075
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
31 : 27
11.10. 12:00
AJ022
HK Lovosice - Dukla
30 : 26
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 15:00
AK117
Liberec - S.Vršovice
33 : 23
20.2. 15:00
AK069
TJ Sokol Bělá p.B. - Liberec
32 : 37
5.12. 15:00
AK058
Liberec - Lokomotiva Vršovice
36 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-6 - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
26 : 24
video
online
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 30
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.