Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Filip Procházka
Mateřský klub
Házená Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
24.4. 16:30
AB111
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
45 : 21
20.3. 15:00
AB091
Jičín "B" - Sokol Ostrava
30 : 21
12.3. 20:00
AB085
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
40 : 24
6.3. 11:00
AB080
Sokol Přerov - Sokol Ostrava
32 : 38
14.11. 16:00
AB038
Náchod - Sokol Ostrava
35 : 31
25.10. 17:00
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 19
11.10. 11:00
AB023
Sokol Přerov - Starý Plzenec
35 : 39
2.liga muži SVČ
14.11. 18:00
AD038
Náchod "B" - Liberec
18 : 36
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE122
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
29 : 29
23.4. 17:00
AE114
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
36 : 26
19.3. 16:30
AE094
SK Kuřim - Napajedla
41 : 28
5.3. 16:30
AE081
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
32 : 26
20.2. 11:00
AE070
Bohunice - Sokol Kostelec na Hané
21 : 20
6.12. 17:00
AE060
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
21.11. 17:00
AE046
Juliánov - Hustopeče
22 : 26
24.10. 17:00
AE031
Ivančice - Bohunice
24 : 17
27.9. 16:30
AE011
SK Kuřim - Telnice
31 : 31
19.9. 11:00
AE001
Maloměřice - Ivančice
31 : 23
1.liga starší dorostenci
24.4. 14:30
AG111
Sokol Nové Veselí - Zubří
28 : 27
20.3. 13:00
AG091
Jičín - Sokol Ostrava
31 : 19
12.3. 16:00
AG085
Sokol Nové Veselí - Jičín
39 : 24
25.10. 15:00
AG031
Jičín - Talent Škoda JS Plzeň
25 : 37
4.10. 13:00
AG018
Handball KP Brno - Sokol Nové Veselí
25 : 35
2.liga starší dorostenci M
7.5. 15:00
AI122
Sokol V. Meziříčí - Žeravice
35 : 32
23.4. 15:00
AI114
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
28 : 31
6.12. 15:00
AI060
Sokol II.Prostějov - Sokol Sokolnice
45 : 30
24.10. 15:00
AI031
HK Ivančice - Vsetín
25 : 21
11.10. 13:00
AI023
Žeravice - Rožnov p.R.
27 : 33
1.liga mladší dorostenci
24.4. 12:30
AJ111
Sokol Nové Veselí - Zubří
27 : 41
20.3. 17:00
AJ091
Jičín - HK B Most
38 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-2 - výsledky
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
22 : 23
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
25 : 21
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
27 : 17
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
24 : 19
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
1.6. 20:15
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.