Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
29.5. 18:00
A45
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
18.10. 16:00
A23
Košutka B - Starý Plzenec "B"
28 : 31
6.9. 17:00
A01
Košutka B - TJ Loko Plzeň
26 : 29
1.liga muži
30.4. 18:00
AB118
HBC Strakonice - Sokol Nové Veselí
36 : 26
24.4. 17:00
AB113
Chodov - Sokol Ostrava
34 : 30
3.4. 14:00
AB097
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
26 : 21
13.3. 17:00
AB089
Starý Plzenec - Sokol Přerov
39 : 28
5.12. 18:00
AB057
HBC Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
29.11. 17:00
AB050
Chodov - Starý Plzenec
20 : 18
10.10. 18:00
AB024
HBC Strakonice - Sokol Ostrava
33 : 14
4.10. 17:00
AB017
Chodov - Talent Plzeň "B"
39 : 26
19.9. 19:30
AB004
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 25
2 liga muži JZČ
23.4. 16:30
AC110
Košutka - H.Brod
21 : 21
13.3. 18:30
AC089
VŠ Plzeň - Praha 4
30 : 38
27.2. 16:00
AC073
S.Vršovice - Šťáhlavy
29 : 25
21.11. 17:00
AC043
Šťáhlavy - Libčice n. Vlt.
15 : 29
15.11. 15:00
AC040
S.Vršovice - Praha 4
28 : 23
26.9. 17:00
AC007
Šťáhlavy - S.Vršovice
18 : 25
1.liga starší dorostenci
30.4. 20:00
AG118
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
38 : 31
3.4. 10:00
AG097
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
26 : 26
5.12. 16:00
AG057
HBC Strakonice 1921 - Talent Škoda JS Plzeň
30 : 35
10.10. 16:00
AG024
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
2.liga starší dorostenci Č
29.11. 15:00
AH050
Chodov - Loko Louny
30 : 23
4.10. 15:00
AH017
Chodov - 1.HC Pardubice
24 : 35
26.9. 15:00
AH007
TJ Sokol Šťáhlavy - ELP Jablonec
38 : 15
1.liga mladší dorostenci
3.4. 12:00
AJ097
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
29 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
10.10. 14:15
AK024
HBC Strakonice - Liberec
40 : 30
26.9. 13:00
AK007
Sokol Šťáhlavy - S.Vršovice
31 : 20
Český pohár žen
9.12. 18:00
AN032
HC Plzeň - Slavia Praha
22 : 32
3.11. 19:15
AN028
HC Plzeň - Kobylisy
22 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-out 11-12 - výsledky
video
online
Kopřivnice - HC Zlín
27 : 25
video
online
Kopřivnice - HC Zlín
34 : 33
video
online
HC Zlín - Kopřivnice
22 : 25
video
online
HC Zlín - Kopřivnice
15.5. 16:00
video
online
Kopřivnice - HC Zlín
18.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.