Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
29.5. 18:00
A45
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
18.10. 16:00
A23
Košutka B - Starý Plzenec "B"
28 : 31
6.9. 17:00
A01
Košutka B - TJ Loko Plzeň
26 : 29
1.liga muži
30.4. 18:00
AB118
HBC Strakonice - Sokol Nové Veselí
36 : 26
24.4. 17:00
AB113
Chodov - Sokol Ostrava
34 : 30
3.4. 14:00
AB097
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
26 : 21
13.3. 17:00
AB089
Starý Plzenec - Sokol Přerov
39 : 28
5.12. 18:00
AB057
HBC Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
29.11. 17:00
AB050
Chodov - Starý Plzenec
20 : 18
10.10. 18:00
AB024
HBC Strakonice - Sokol Ostrava
33 : 14
4.10. 17:00
AB017
Chodov - Talent Plzeň "B"
39 : 26
19.9. 19:30
AB004
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 25
2 liga muži JZČ
23.4. 16:30
AC110
Košutka - H.Brod
21 : 21
13.3. 18:30
AC089
VŠ Plzeň - Praha 4
30 : 38
27.2. 16:00
AC073
S.Vršovice - Šťáhlavy
29 : 25
21.11. 17:00
AC043
Šťáhlavy - Libčice n. Vlt.
15 : 29
15.11. 15:00
AC040
S.Vršovice - Praha 4
28 : 23
26.9. 17:00
AC007
Šťáhlavy - S.Vršovice
18 : 25
1.liga starší dorostenci
30.4. 20:00
AG118
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
38 : 31
3.4. 10:00
AG097
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
26 : 26
5.12. 16:00
AG057
HBC Strakonice 1921 - Talent Škoda JS Plzeň
30 : 35
10.10. 16:00
AG024
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
2.liga starší dorostenci Č
29.11. 15:00
AH050
Chodov - Loko Louny
30 : 23
4.10. 15:00
AH017
Chodov - 1.HC Pardubice
24 : 35
26.9. 15:00
AH007
TJ Sokol Šťáhlavy - ELP Jablonec
38 : 15
1.liga mladší dorostenci
3.4. 12:00
AJ097
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
29 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
10.10. 14:15
AK024
HBC Strakonice - Liberec
40 : 30
26.9. 13:00
AK007
Sokol Šťáhlavy - S.Vršovice
31 : 20
Český pohár žen
9.12. 18:00
AN032
HC Plzeň - Slavia Praha
22 : 32
3.11. 19:15
AN028
HC Plzeň - Kobylisy
22 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.