Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Špunar
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
28.2. 17:00
AB073
Olomouc - Jičín "B"
30 : 23
2.liga muži JM
1.5. 16:30
AE120
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 20
24.4. 17:00
AE111
Házená Tišnov - Maloměřice
18 : 30
16.4. 11:00
AE108
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
23 : 26
21.2. 17:30
AE068
SK Kuřim - Juliánov
33 : 23
24.10. 11:00
AE034
Maloměřice - Napajedla
21 : 20
11.10. 16:30
AE022
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
24 : 29
20.9. 17:00
AE002
Juliánov - SK Kuřim
33 : 24
1.liga starší dorostenci
15.11. 13:00
AG040
Handball KP Brno - Zubří
23 : 33
2.liga starší dorostenci M
4.10. 15:00
AI014
Sokol Telnice - Žeravice
29 : 31
2.liga mladší dorostenci M
20.9. 15:00
AL002
Sokol Juliánov - SKH Polanka n.O.
34 : 29
1.liga ženy
7.5. 15:00
AR123
Kunovice - Zlín B
24 : 27
10.4. 15:00
AR107
H.Brod - Kobylisy
23 : 24
5.3. 13:00
AR087
Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
30 : 21
20.2. 12:00
AR078
Zlín B - S.Vršovice
36 : 24
13.2. 15:00
AR070
Kunovice - J.Hradec
25 : 20
1.liga starší dorostenky - východ
16.4. 13:00
AUB113
Sokol V. Meziříčí - Tatran Bohunice
33 : 30
10.4. 17:00
AUB107
H.Brod - HK Hodonín
22 : 31
5.3. 11:00
AUB087
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
24 : 22
1.liga mladší dorostenky - východ
10.4. 13:00
AVB107
H.Brod - SKH Velká n.V.
24 : 18
20.2. 14:00
AVB078
Zlín - Zábřeh
36 : 21
Jihomoravská liga mužů
1.5. 18:15
LA069
SK Kuřim B - Sokolnice
20 : 27
24.10. 13:00
LA028
SHC Maloměřice B - Sokolnice
26 : 30
Moravská liga ml. dorostenců
4.10. 13:00
LD015
Sokol Telnice - U.Hradiště
40 : 27
13.9. 14:00
LD021
Nové Bránice - Sokol Nové Veselí B
15 : 52
Jihomoravská liga st. žáků
30.4. 13:30
LF083
SK Kuřim - Sokolnice
23 : 25
24.10. 09:30
LF033
SHC Maloměřice - Sokolnice
10 : 40
11.10. 13:00
LF021
SK Kuřim - Hustopeče
38 : 19
20.9. 13:15
LF002
Juliánov - SK Kuřim
15 : 43
Jihomoravská liga st. žákyní
1.5. 15:00
LG051
SK Kuřim - Bohunice
1 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - S.Vršovice
26 : 20
video
online
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
video
online
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
video
online
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
18
1
3
744 : 627
37
2
Sokol Šťáhlavy
22
18
0
4
748 : 571
36
3
HBC Strakonice
22
16
3
3
746 : 567
35
4
1.HC Pardubice
22
13
1
8
703 : 615
27
5
Loko Louny
22
13
0
9
750 : 665
26
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
619 : 660
25
7
Náchod
22
9
2
11
599 : 625
20
8
TJ Sokol Úvaly
22
10
0
12
610 : 694
20
9
TJ Sparta Kutná Hora
22
9
0
13
673 : 696
18
10
S.Vršovice
22
5
0
17
483 : 645
10
11
Lokomotiva Vršovice
22
2
2
18
510 : 695
6
12
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
2
0
20
575 : 700
4
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
260
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
232
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
31
Patrik Matula
Liberec Handball
27
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Losinecký
TJ Sparta Kutná Hora
48
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Marko Mečava
1.HC Pardubice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.