Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Špunar
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
28.2. 17:00
AB073
Olomouc - Jičín "B"
30 : 23
2.liga muži JM
1.5. 16:30
AE120
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 20
24.4. 17:00
AE111
Házená Tišnov - Maloměřice
18 : 30
16.4. 11:00
AE108
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
23 : 26
21.2. 17:30
AE068
SK Kuřim - Juliánov
33 : 23
24.10. 11:00
AE034
Maloměřice - Napajedla
21 : 20
11.10. 16:30
AE022
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
24 : 29
20.9. 17:00
AE002
Juliánov - SK Kuřim
33 : 24
1.liga starší dorostenci
15.11. 13:00
AG040
Handball KP Brno - Zubří
23 : 33
2.liga starší dorostenci M
4.10. 15:00
AI014
Sokol Telnice - Žeravice
29 : 31
2.liga mladší dorostenci M
20.9. 15:00
AL002
Sokol Juliánov - SKH Polanka n.O.
34 : 29
1.liga ženy
7.5. 15:00
AR123
Kunovice - Zlín B
24 : 27
10.4. 15:00
AR107
H.Brod - Kobylisy
23 : 24
5.3. 13:00
AR087
Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
30 : 21
20.2. 12:00
AR078
Zlín B - S.Vršovice
36 : 24
13.2. 15:00
AR070
Kunovice - J.Hradec
25 : 20
1.liga starší dorostenky - východ
16.4. 13:00
AUB113
Sokol V. Meziříčí - Tatran Bohunice
33 : 30
10.4. 17:00
AUB107
H.Brod - HK Hodonín
22 : 31
5.3. 11:00
AUB087
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
24 : 22
1.liga mladší dorostenky - východ
10.4. 13:00
AVB107
H.Brod - SKH Velká n.V.
24 : 18
20.2. 14:00
AVB078
Zlín - Zábřeh
36 : 21
Jihomoravská liga mužů
1.5. 18:15
LA069
SK Kuřim B - Sokolnice
20 : 27
24.10. 13:00
LA028
SHC Maloměřice B - Sokolnice
26 : 30
Moravská liga ml. dorostenců
4.10. 13:00
LD015
Sokol Telnice - U.Hradiště
40 : 27
13.9. 14:00
LD021
Nové Bránice - Sokol Nové Veselí B
15 : 52
Jihomoravská liga st. žáků
30.4. 13:30
LF083
SK Kuřim - Sokolnice
23 : 25
24.10. 09:30
LF033
SHC Maloměřice - Sokolnice
10 : 40
11.10. 13:00
LF021
SK Kuřim - Hustopeče
38 : 19
20.9. 13:15
LF002
Juliánov - SK Kuřim
15 : 43
Jihomoravská liga st. žákyní
1.5. 15:00
LG051
SK Kuřim - Bohunice
1 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
video
online
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
video
online
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
20
1
1
750 : 508
41
2
Zubří
22
17
0
5
712 : 547
34
3
Sokol Nové Veselí
22
15
1
6
682 : 574
31
4
Karviná
22
10
4
8
553 : 551
24
5
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
2
9
667 : 693
24
6
HBC Strakonice 1921
22
11
2
9
670 : 665
24
7
HK Lovosice
22
11
1
10
621 : 619
23
8
Frýdek-Místek
22
10
1
11
667 : 660
21
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
525 : 631
16
10
Jičín
22
5
2
15
573 : 663
12
11
Handball KP Brno
22
5
2
15
590 : 714
12
12
Zlín
22
0
2
20
564 : 749
2
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
237
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
164
Martin Janíček
HC Zubří
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB OKD Karviná
40
František Nesvadba
HC Zubří
39
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
64
Michael Konárik
HK FCC Město Lovosice
54
Petr Pelnář
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.