Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.4. 16:00
A30
Košutka B - Bolevec M.A.T.
20 : 24
18.10. 18:00
A24
Bolevec M.A.T. - Rokycany
28 : 20
28.9. 18:00
A15
Bolevec M.A.T. - Košutka B
27 : 29
27.9. 17:00
A12 - venku
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
19 : 15
6.9. 18:00
A02 venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
23 : 18
Extraliga
21.5. 10:30
AA195
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
23.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - Kopřivnice
22 : 21
12.3. 18:00
AA122
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
30 : 27
21.2. 10:30
AA106
Cement Hranice - Tatran Litovel
23 : 19
7.2. 17:00
AA091
Kopřivnice - HC Zubří
26 : 26
20.12. 10:00
AA090
HC Zubří - Dukla Praha
33 : 32
13.12. 10:30
AA081
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 21
9.12. 18:00
AA065
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
30 : 26
28.11. 17:00
AA072
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
24 : 20
14.11. 10:25
AA056
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
24 : 21
28.10. 17:00
AA054
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
25 : 20
24.10. 18:00
AA047
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
31 : 30
3.10. 17:00
AA026
KP Brno - Dukla Praha
26 : 28
27.9. 10:30
AA023
Cement Hranice - KP Brno
31 : 29
13.9. 17:00
AA007
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 35
13.9. 10:30
AA011
Baník OKD Karviná - HC Zubří
30 : 31
1.liga muži
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC116
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
28 : 31
Český pohár mužů
25.3. 17:00
AM084
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Český pohár žen
5.1. 17:30
AN033
Slavia Praha - Sokol Poruba
19 : 23
2.liga ženy Z
13.3. 14:00
AS091
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
19 : 19
W.H.I.L.
15.5. 18:30
AW205
Baník Most - Slavia Praha
22 : 28
30.4. 18:00
AW189
Sokol Písek - Zora Olomouc
23 : 29
16.4. 18:00
AW172
Slavia Praha - Baník Most
29 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
30 : 14
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
27 : 22
video
online
HC Zubří - M.A.T. Plzeň
29 : 28
video
online
KP Brno - HC Zlín
28 : 22
video
online
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
24 : 22
video
online
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
32 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla Praha
22
17
1
4
619 : 532
35
2
HC Zubří
22
16
2
4
672 : 587
34
3
M.A.T. Plzeň
22
15
2
5
659 : 531
32
4
Cement Hranice
22
16
0
6
619 : 563
32
5
SKP Frýdek-Místek
22
12
2
8
598 : 588
26
6
HK FCC Město Lovosice
22
11
1
10
578 : 579
23
7
Baník OKD Karviná
22
11
1
10
589 : 562
23
8
HBC Ronal Jičín
22
11
1
10
528 : 522
23
9
KP Brno
22
5
2
15
584 : 637
12
10
Kopřivnice
22
4
3
15
564 : 653
11
11
Tatran Litovel
22
3
3
16
523 : 615
9
12
HC Zlín
22
2
0
20
484 : 648
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.