Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.4. 16:00
A30
Košutka B - Bolevec M.A.T.
20 : 24
18.10. 18:00
A24
Bolevec M.A.T. - Rokycany
28 : 20
28.9. 18:00
A15
Bolevec M.A.T. - Košutka B
27 : 29
27.9. 17:00
A12 - venku
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
19 : 15
6.9. 18:00
A02 venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
23 : 18
Extraliga
21.5. 10:30
AA195
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
23.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - Kopřivnice
22 : 21
12.3. 18:00
AA122
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
30 : 27
21.2. 10:30
AA106
Cement Hranice - Tatran Litovel
23 : 19
7.2. 17:00
AA091
Kopřivnice - HC Zubří
26 : 26
20.12. 10:00
AA090
HC Zubří - Dukla Praha
33 : 32
13.12. 10:30
AA081
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 21
9.12. 18:00
AA065
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
30 : 26
28.11. 17:00
AA072
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
24 : 20
14.11. 10:25
AA056
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
24 : 21
28.10. 17:00
AA054
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
25 : 20
24.10. 18:00
AA047
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
31 : 30
3.10. 17:00
AA026
KP Brno - Dukla Praha
26 : 28
27.9. 10:30
AA023
Cement Hranice - KP Brno
31 : 29
13.9. 17:00
AA007
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 35
13.9. 10:30
AA011
Baník OKD Karviná - HC Zubří
30 : 31
1.liga muži
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC116
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
28 : 31
Český pohár mužů
25.3. 17:00
AM084
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Český pohár žen
5.1. 17:30
AN033
Slavia Praha - Sokol Poruba
19 : 23
2.liga ženy Z
13.3. 14:00
AS091
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
19 : 19
W.H.I.L.
15.5. 18:30
AW205
Baník Most - Slavia Praha
22 : 28
30.4. 18:00
AW189
Sokol Písek - Zora Olomouc
23 : 29
16.4. 18:00
AW172
Slavia Praha - Baník Most
29 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - S.Vršovice
26 : 20
video
online
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
video
online
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
video
online
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
18
1
3
744 : 627
37
2
Sokol Šťáhlavy
22
18
0
4
748 : 571
36
3
HBC Strakonice
22
16
3
3
746 : 567
35
4
1.HC Pardubice
22
13
1
8
703 : 615
27
5
Loko Louny
22
13
0
9
750 : 665
26
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
619 : 660
25
7
Náchod
22
9
2
11
599 : 625
20
8
TJ Sokol Úvaly
22
10
0
12
610 : 694
20
9
TJ Sparta Kutná Hora
22
9
0
13
673 : 696
18
10
S.Vršovice
22
5
0
17
483 : 645
10
11
Lokomotiva Vršovice
22
2
2
18
510 : 695
6
12
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
2
0
20
575 : 700
4
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
260
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
232
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
31
Patrik Matula
Liberec Handball
27
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Losinecký
TJ Sparta Kutná Hora
48
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Marko Mečava
1.HC Pardubice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.