Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.4. 16:00
A30
Košutka B - Bolevec M.A.T.
20 : 24
18.10. 18:00
A24
Bolevec M.A.T. - Rokycany
28 : 20
28.9. 18:00
A15
Bolevec M.A.T. - Košutka B
27 : 29
27.9. 17:00
A12 - venku
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
19 : 15
6.9. 18:00
A02 venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
23 : 18
Extraliga
21.5. 10:30
AA195
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
23.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - Kopřivnice
22 : 21
12.3. 18:00
AA122
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
30 : 27
21.2. 10:30
AA106
Cement Hranice - Tatran Litovel
23 : 19
7.2. 17:00
AA091
Kopřivnice - HC Zubří
26 : 26
20.12. 10:00
AA090
HC Zubří - Dukla Praha
33 : 32
13.12. 10:30
AA081
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 21
9.12. 18:00
AA065
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
30 : 26
28.11. 17:00
AA072
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
24 : 20
14.11. 10:25
AA056
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
24 : 21
28.10. 17:00
AA054
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
25 : 20
24.10. 18:00
AA047
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
31 : 30
3.10. 17:00
AA026
KP Brno - Dukla Praha
26 : 28
27.9. 10:30
AA023
Cement Hranice - KP Brno
31 : 29
13.9. 17:00
AA007
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 35
13.9. 10:30
AA011
Baník OKD Karviná - HC Zubří
30 : 31
1.liga muži
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC116
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
28 : 31
Český pohár mužů
25.3. 17:00
AM084
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Český pohár žen
5.1. 17:30
AN033
Slavia Praha - Sokol Poruba
19 : 23
2.liga ženy Z
13.3. 14:00
AS091
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
19 : 19
W.H.I.L.
15.5. 18:30
AW205
Baník Most - Slavia Praha
22 : 28
30.4. 18:00
AW189
Sokol Písek - Zora Olomouc
23 : 29
16.4. 18:00
AW172
Slavia Praha - Baník Most
29 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Kopřivnice
28 : 25
video
online
Zubří - HK Lovosice
43 : 28
video
online
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
video
online
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
22
0
0
826 : 556
44
2
Sokol Nové Veselí
22
16
0
6
782 : 700
32
3
Dukla
22
15
0
7
640 : 588
30
4
Karviná
22
12
2
8
723 : 656
26
5
Kopřivnice
22
11
1
10
680 : 691
23
6
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
0
11
581 : 617
22
7
Frýdek-Místek
22
9
1
12
679 : 664
19
8
V. Bystřice
22
9
1
12
756 : 741
19
9
Jičín
22
8
0
14
644 : 723
16
10
HK Lovosice
22
6
2
14
634 : 704
14
11
HK B Most
22
6
1
15
587 : 680
13
12
Zlín
22
3
0
19
562 : 774
6
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
214
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
204
Patrik Stach
HK FCC Město Lovosice
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
52
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
46
Jaromír Pour
HK Baník Most
42
Tomáš Piroch
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.