Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.4. 16:00
A30
Košutka B - Bolevec M.A.T.
20 : 24
18.10. 18:00
A24
Bolevec M.A.T. - Rokycany
28 : 20
28.9. 18:00
A15
Bolevec M.A.T. - Košutka B
27 : 29
27.9. 17:00
A12 - venku
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
19 : 15
6.9. 18:00
A02 venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
23 : 18
Extraliga
21.5. 10:30
AA195
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
23.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - Kopřivnice
22 : 21
12.3. 18:00
AA122
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
30 : 27
21.2. 10:30
AA106
Cement Hranice - Tatran Litovel
23 : 19
7.2. 17:00
AA091
Kopřivnice - HC Zubří
26 : 26
20.12. 10:00
AA090
HC Zubří - Dukla Praha
33 : 32
13.12. 10:30
AA081
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 21
9.12. 18:00
AA065
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
30 : 26
28.11. 17:00
AA072
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
24 : 20
14.11. 10:25
AA056
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
24 : 21
28.10. 17:00
AA054
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
25 : 20
24.10. 18:00
AA047
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
31 : 30
3.10. 17:00
AA026
KP Brno - Dukla Praha
26 : 28
27.9. 10:30
AA023
Cement Hranice - KP Brno
31 : 29
13.9. 17:00
AA007
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 35
13.9. 10:30
AA011
Baník OKD Karviná - HC Zubří
30 : 31
1.liga muži
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC116
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
28 : 31
Český pohár mužů
25.3. 17:00
AM084
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Český pohár žen
5.1. 17:30
AN033
Slavia Praha - Sokol Poruba
19 : 23
2.liga ženy Z
13.3. 14:00
AS091
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
19 : 19
W.H.I.L.
15.5. 18:30
AW205
Baník Most - Slavia Praha
22 : 28
30.4. 18:00
AW189
Sokol Písek - Zora Olomouc
23 : 29
16.4. 18:00
AW172
Slavia Praha - Baník Most
29 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.