Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.4. 16:00
A30
Košutka B - Bolevec M.A.T.
20 : 24
18.10. 18:00
A24
Bolevec M.A.T. - Rokycany
28 : 20
28.9. 18:00
A15
Bolevec M.A.T. - Košutka B
27 : 29
27.9. 17:00
A12 - venku
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
19 : 15
6.9. 18:00
A02 venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
23 : 18
Extraliga
21.5. 10:30
AA195
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
23.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - Kopřivnice
22 : 21
12.3. 18:00
AA122
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
30 : 27
21.2. 10:30
AA106
Cement Hranice - Tatran Litovel
23 : 19
7.2. 17:00
AA091
Kopřivnice - HC Zubří
26 : 26
20.12. 10:00
AA090
HC Zubří - Dukla Praha
33 : 32
13.12. 10:30
AA081
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 21
9.12. 18:00
AA065
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
30 : 26
28.11. 17:00
AA072
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
24 : 20
14.11. 10:25
AA056
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
24 : 21
28.10. 17:00
AA054
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
25 : 20
24.10. 18:00
AA047
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
31 : 30
3.10. 17:00
AA026
KP Brno - Dukla Praha
26 : 28
27.9. 10:30
AA023
Cement Hranice - KP Brno
31 : 29
13.9. 17:00
AA007
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 35
13.9. 10:30
AA011
Baník OKD Karviná - HC Zubří
30 : 31
1.liga muži
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC116
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
28 : 31
Český pohár mužů
25.3. 17:00
AM084
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Český pohár žen
5.1. 17:30
AN033
Slavia Praha - Sokol Poruba
19 : 23
2.liga ženy Z
13.3. 14:00
AS091
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
19 : 19
W.H.I.L.
15.5. 18:30
AW205
Baník Most - Slavia Praha
22 : 28
30.4. 18:00
AW189
Sokol Písek - Zora Olomouc
23 : 29
16.4. 18:00
AW172
Slavia Praha - Baník Most
29 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Přerov - Dvůr Králové
42 : 31
video
online
Náchod - Olomouc
32 : 25
video
online
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
video
online
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
video
online
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
video
online
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
18
2
2
725 : 575
38
2
Chodov
22
16
0
6
649 : 559
32
3
Bystřice p.H.
22
14
1
7
629 : 589
29
4
HBC Strakonice
22
13
3
6
656 : 581
29
5
Starý Plzenec
22
13
0
9
615 : 596
26
6
Náchod
22
11
3
8
654 : 654
25
7
Talent Plzeň "B"
22
11
1
10
637 : 615
23
8
Jičín "B"
22
8
0
14
573 : 630
16
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
608 : 635
16
10
Olomouc
22
7
1
14
595 : 601
15
11
Dvůr Králové
22
6
1
15
513 : 567
13
12
Sokol Přerov
22
1
0
21
613 : 865
2
Tabulka střelců
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
185
David Melichar
TJ Sokol Nové Veselí
175
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
57
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
52
Pavel Schut
BHS Starý Plzenec
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Gabriž
TJ Bystřice pod Hostýnem
40
Radovan Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem
36
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.