Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
22.11. 17:00
AC044
H.Brod - Košutka
18 : 29
2.liga muži SVČ
20.3. 17:30
AD096
1.HC Pardubice - Sokol Kobylisy
41 : 25
5.12. 11:00
AD056
Kolín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
18.10. 17:30
AD030
Sokol Kobylisy - 1.HC Pardubice
33 : 28
2.liga starší dorostenci Č
27.2. 13:00
AH075
Náchod - 1.HC Pardubice
28 : 36
5.12. 13:00
AH056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
22 : 17
14.11. 13:00
AH038
Náchod - Loko Č.Budějovice
28 : 24
10.10. 13:00
AH023
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
21 : 17
27.9. 10:30
AH010
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
15 : 21
2.liga mladší dorostenci Č
8.5. 12:30
AK126
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
27 : 28
7.5. 13:00
AK121
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Sokol Šťáhlavy
25 : 31
30.4. 16:00
AK118
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
38 : 22
23.4. 16:00
AK113
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
24 : 26
16.4. 13:00
AK107
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Lokomotiva Vršovice
35 : 21
20.3. 15:30
AK096
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
33 : 15
27.2. 11:00
AK075
Náchod - 1.HC Pardubice
32 : 26
5.12. 15:00
AK056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 22
14.11. 11:00
AK038
Náchod - Liberec
21 : 27
10.10. 15:00
AK023
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
31 : 48
Český pohár žen
12.9. 17:00
AN006
Astra - HBC Strakonice
23 : 21
Žákovská liga starších žaček
13.2. 16:15
AP140
DHK Pardubice A - Házená Mělník
17 : 15
13.2. 15:20
AP139
Slavia - Žeravice
26 : 9
13.2. 13:30
AP137
Házená Mělník - Slavia
7 : 35
13.2. 12:35
AP136
Žeravice - DHK Litovel
28 : 20
13.2. 10:45
AP134
Házená Mělník - DHK Litovel
5 : 22
13.2. 09:50
AP133
DHK Pardubice A - Žeravice
10 : 23
13.2. 08:00
AP131
Žeravice - Házená Mělník
23 : 14
2.liga ženy Z
15.5. 16:00
AS129
Milevsko - Kobylisy B
22 : 29
14.5. 16:00
AS132
Turnov - HC CHeLK
23 : 38
30.4. 14:15
AS118
HBC Strakonice - Kobylisy B
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-8 - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - SKP Frýdek-Místek
23 : 18
video
online
HBC Ronal Jičín - HC Zubří
21 : 30
video
online
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 28
video
online
SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
26 : 24
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.