Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 16:00
A44
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
28.5. 13:30
A43
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
22.5. 18:15
A40 - hala1
TJ Loko Plzeň - Bolevec M.A.T.
32 : 27
8.5. 18:15
A34 - hala1
TJ Loko Plzeň - Rokycany
27 : 21
1.5. 18:30
A32 - venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
27 : 28
1.5. 16:00
A31
Košutka B - TJ Loko Plzeň
30 : 31
30.4. 13:30
A33
Starý Plzenec "B" - Rokycany
20 : 25
24.4. 17:15
A28 - hala 1
TJ Loko Plzeň - Starý Plzenec "B"
29 : 22
17.4. 18:00
A25
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
19 : 32
11.10. 17:00
A21
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
19 : 26
3.10. 18:00
A18
Rokycany - Starý Plzenec "B"
24 : 28
27.9. 18:45
A10
TJ Loko Plzeň - Bolevec M.A.T.
33 : 29
20.9. 11:00
A08
Starý Plzenec "B" - Košutka B
28 : 25
19.9. 16:00
A09
Rokycany - Bolevec M.A.T.
23 : 24
2 liga muži JZČ
22.5. 16:00
AC102
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 23
2.liga starší dorostenci Č
21.2. 16:00
AH067
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
16 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
21.2. 14:00
AK067
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
43 : 19
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AM010
Rokycany - Košutka
23 : 25
Žákovská liga starších žáků
12.12. 17:00
AO050
Jičín - Talent A
16 : 19
12.12. 16:00
AO049
HBC Strakonice - Rožnov p.R.
32 : 12
12.12. 15:00
AO048
TJ STM Olomouc - Jičín
17 : 23
12.12. 13:00
AO046
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
23 : 22
12.12. 12:00
AO045
HBC Strakonice - Jičín
17 : 22
12.12. 10:00
AO043
Jičín - Rožnov p.R.
25 : 14
12.12. 09:00
AO042
TJ STM Olomouc - HBC Strakonice
12 : 24
12.12. 08:00
AO041
Rožnov p.R. - Talent A
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
14.5. 15:15
AP258
J.Hradec - Ivančice
24 : 24
14.5. 14:15
AP257
DHC Plzeň A - Slavia
10 : 15
14.5. 11:15
AP254
DHC Plzeň A - J.Hradec
20 : 24
14.5. 10:15
AP253
Ivančice - Zlín A
20 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-out 11-12 - výsledky
video
online
Kopřivnice - HC Zlín
27 : 25
video
online
Kopřivnice - HC Zlín
34 : 33
video
online
HC Zlín - Kopřivnice
22 : 25
video
online
HC Zlín - Kopřivnice
15.5. 16:00
video
online
Kopřivnice - HC Zlín
18.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.