Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 16:00
A44
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
28.5. 13:30
A43
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
22.5. 18:15
A40 - hala1
TJ Loko Plzeň - Bolevec M.A.T.
32 : 27
8.5. 18:15
A34 - hala1
TJ Loko Plzeň - Rokycany
27 : 21
1.5. 18:30
A32 - venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
27 : 28
1.5. 16:00
A31
Košutka B - TJ Loko Plzeň
30 : 31
30.4. 13:30
A33
Starý Plzenec "B" - Rokycany
20 : 25
24.4. 17:15
A28 - hala 1
TJ Loko Plzeň - Starý Plzenec "B"
29 : 22
17.4. 18:00
A25
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
19 : 32
11.10. 17:00
A21
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
19 : 26
3.10. 18:00
A18
Rokycany - Starý Plzenec "B"
24 : 28
27.9. 18:45
A10
TJ Loko Plzeň - Bolevec M.A.T.
33 : 29
20.9. 11:00
A08
Starý Plzenec "B" - Košutka B
28 : 25
19.9. 16:00
A09
Rokycany - Bolevec M.A.T.
23 : 24
2 liga muži JZČ
22.5. 16:00
AC102
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 23
2.liga starší dorostenci Č
21.2. 16:00
AH067
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
16 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
21.2. 14:00
AK067
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
43 : 19
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AM010
Rokycany - Košutka
23 : 25
Žákovská liga starších žáků
12.12. 17:00
AO050
Jičín - Talent A
16 : 19
12.12. 16:00
AO049
HBC Strakonice - Rožnov p.R.
32 : 12
12.12. 15:00
AO048
TJ STM Olomouc - Jičín
17 : 23
12.12. 13:00
AO046
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
23 : 22
12.12. 12:00
AO045
HBC Strakonice - Jičín
17 : 22
12.12. 10:00
AO043
Jičín - Rožnov p.R.
25 : 14
12.12. 09:00
AO042
TJ STM Olomouc - HBC Strakonice
12 : 24
12.12. 08:00
AO041
Rožnov p.R. - Talent A
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
14.5. 15:15
AP258
J.Hradec - Ivančice
24 : 24
14.5. 14:15
AP257
DHC Plzeň A - Slavia
10 : 15
14.5. 11:15
AP254
DHC Plzeň A - J.Hradec
20 : 24
14.5. 10:15
AP253
Ivančice - Zlín A
20 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.