Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 17:00
AE126
Napajedla - Sokol II.Prostějov
35 : 30
14.11. 16:00
AE037
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
25 : 18
17.10. 17:00
AE027
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
31 : 20
2.liga muži SM13
30.4. 17:30
AF166
V. Bystřice - Tatran Litovel B
33 : 26
16.4. 17:00
AF154
Vsetín - MHK Karviná
32 : 29
10.4. 18:00
AF140
Vsetín - Tatran Litovel B
33 : 34
21.2. 16:30
AF093
SKH Polanka n.O - V. Bystřice
22 : 24
14.2. 16:00
AF142
Tatran Litovel B - MHK Karviná
28 : 22
15.11. 10:30
AF046
Šumperk - Zubří B
24 : 31
8.11. 13:30
AF063
MHK Karviná - Vsetín
28 : 28
24.10. 18:00
AF036
Krmelín - Tatran Litovel B
20 : 27
1.liga starší dorostenci
5.5. 17:30
AG119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
45 : 24
10.10. 16:30
AG021
Zlín - Frýdek-Místek
22 : 34
2.liga starší dorostenci M
15.5. 11:00
AI132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
30.4. 15:30
AI118
V. Bystřice - Litovel
36 : 31
16.4. 15:00
AI108
Vsetín - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
10.4. 16:00
AI096
Vsetín - Litovel
31 : 38
21.2. 14:30
AI068
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
32 : 37
17.10. 15:00
AI027
Sokol II.Prostějov - Žeravice
35 : 33
1.liga mladší dorostenci
5.5. 15:30
AJ119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 21
30.4. 13:30
AJ118
V. Bystřice - Sokol Nové Veselí
35 : 39
10.10. 14:30
AJ021
Zlín - Frýdek-Místek
37 : 34
2.liga mladší dorostenci M
15.5. 09:00
AL132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
8.5. 15:00
AL126
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 40
21.2. 12:45
AL068
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
31 : 28
17.10. 13:00
AL027
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
46 : 18
Český pohár mužů
30.8. 18:00
AM029
Holešov - Napajedla
23 : 29
Žákovská liga starších žáků
23.4. 17:15
AO230
Jičín - Nový Jičín
30 : 23
23.4. 15:25
AO228
Zubří A - Jičín
23 : 23
23.4. 13:35
AO226
Napajedla - Zubří A
14 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-6 - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
26 : 24
video
online
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.