Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Václav Chmelíř
Mateřský klub
FK Hvězda Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
23.4. 16:30
AC110
Košutka - H.Brod
21 : 21
16.4. 17:00
AC103
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
15 : 19
6.3. 12:00
AC079
Šťáhlavy - Třeboň
24 : 19
20.2. 19:00
AC067
Šťáhlavy - Praha 4
24 : 26
5.12. 17:00
AC055
Šťáhlavy - H.Brod
25 : 25
7.11. 15:00
AC031
Šťáhlavy - Košutka
23 : 20
11.10. 17:00
AC021
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
23 : 22
2.liga muži SVČ
2.4. 17:00
AD102
Loko Louny - Liberec
26 : 31
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 12:00
AH102
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
6.3. 16:00
AH079
TJ Sokol Šťáhlavy - Třeboň
23 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
2.4. 14:30
AK102
Loko Louny - Liberec
35 : 39
6.3. 14:00
AK079
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
31 : 35
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM040
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 30
30.8. 16:00
AM013
HK B Most - S.Vršovice
13 : 32
2.liga ženy Z
15.5. 14:00
AS127
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
24 : 23
7.5. 16:00
AS121
HC CHeLK - Slavoj Tachov
23 : 20
10.4. 14:00
AS107
HC CHeLK - Kobylisy B
22 : 22
13.3. 17:00
AS094
HC CHeLK - Ústí n.L.
33 : 17
28.2. 14:00
AS079
Slavoj Tachov - HBC Strakonice
22 : 24
13.2. 16:00
AS068
HC CHeLK - HBC Strakonice
29 : 17
13.12. 16:00
AS066
HC CHeLK - Turnov
25 : 11
14.11. 13:30
AS044
HC CHeLK - Astra
27 : 25
28.10. 14:00
AS031
Slavoj Tachov - Astra
16 : 18
27.9. 14:00
AS007
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
21 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
1.5. 11:30
AUA115
HC Plzeň - Písek
19 : 22
15.11. 18:15
AUA043
HC Plzeň - Slavia
24 : 21
1.liga mladší dorostenky - západ
1.5. 09:30
AVA115
HC Plzeň - Písek
12 : 28
22.11. 15:30
AVA053
DHC Plzeň - S.Vršovice
26 : 19
15.11. 16:15
AVA043
HC Plzeň - Slavia
6 : 27
mladší žákyně
24.1. 12:45
E29
DHC Plzeň A - HC Plzeň
15 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-out 9-12 - výsledky
video
online
Kopřivnice - Tatran Litovel
24 : 26
video
online
KP Brno - HC Zlín
26 : 18
video
online
KP Brno - HC Zlín
26 : 19
video
online
Kopřivnice - Tatran Litovel
33 : 29
video
online
HC Zlín - KP Brno
24 : 31
video
online
Tatran Litovel - Kopřivnice
22 : 21
video
online
HC Zlín - KP Brno
24.4. 16:00
video
online
Tatran Litovel - Kopřivnice
35 : 27
video
online
KP Brno - HC Zlín
30.4. 18:00
video
online
Kopřivnice - Tatran Litovel
1.5. 17:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.