Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.lga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Václav Chmelíř
Mateřský klub
FK Hvězda Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
23.4. 16:30
AC110
Košutka - H.Brod
21 : 21
16.4. 17:00
AC103
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
15 : 19
6.3. 12:00
AC079
Šťáhlavy - Třeboň
24 : 19
20.2. 19:00
AC067
Šťáhlavy - Praha 4
24 : 26
5.12. 17:00
AC055
Šťáhlavy - H.Brod
25 : 25
7.11. 15:00
AC031
Šťáhlavy - Košutka
23 : 20
11.10. 17:00
AC021
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
23 : 22
2.liga muži SVČ
2.4. 17:00
AD102
Loko Louny - Liberec
26 : 31
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 12:00
AH102
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
6.3. 16:00
AH079
TJ Sokol Šťáhlavy - Třeboň
23 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
2.4. 14:30
AK102
Loko Louny - Liberec
35 : 39
6.3. 14:00
AK079
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
31 : 35
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM040
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 30
30.8. 16:00
AM013
HK B Most - S.Vršovice
13 : 32
2.liga ženy Z
15.5. 14:00
AS127
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
24 : 23
7.5. 16:00
AS121
HC CHeLK - Slavoj Tachov
23 : 20
10.4. 14:00
AS107
HC CHeLK - Kobylisy B
22 : 22
13.3. 17:00
AS094
HC CHeLK - Ústí n.L.
33 : 17
28.2. 14:00
AS079
Slavoj Tachov - HBC Strakonice
22 : 24
13.2. 16:00
AS068
HC CHeLK - HBC Strakonice
29 : 17
13.12. 16:00
AS066
HC CHeLK - Turnov
25 : 11
14.11. 13:30
AS044
HC CHeLK - Astra
27 : 25
28.10. 14:00
AS031
Slavoj Tachov - Astra
16 : 18
27.9. 14:00
AS007
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
21 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
1.5. 11:30
AUA115
HC Plzeň - Písek
19 : 22
15.11. 18:15
AUA043
HC Plzeň - Slavia
24 : 21
1.liga mladší dorostenky - západ
1.5. 09:30
AVA115
HC Plzeň - Písek
12 : 28
22.11. 15:30
AVA053
DHC Plzeň - S.Vršovice
26 : 19
15.11. 16:15
AVA043
HC Plzeň - Slavia
6 : 27
mladší žákyně
24.1. 12:45
E29
DHC Plzeň A - HC Plzeň
15 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
38 : 25
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
44 : 30
video
online
Loko Louny - Sokol Kobylisy
46 : 35
video
online
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
video
online
Slavia - Ústí n.L.
33 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
20
0
2
722 : 587
40
2
Loko Louny
22
17
2
3
764 : 593
36
3
Ml. Boleslav
22
14
0
8
594 : 544
28
4
HK Lovosice B
22
13
1
8
692 : 631
27
5
Jablonec
22
10
4
8
551 : 515
24
6
Ústí n.L.
22
10
3
9
637 : 626
23
7
Slavia
22
9
1
12
603 : 620
19
8
1.HC Pardubice
22
9
1
12
625 : 639
19
9
Kolín
22
8
2
12
559 : 622
18
10
Sokol Kobylisy
22
7
0
15
612 : 692
14
11
Náchod "B"
22
7
0
15
570 : 658
14
12
TJ Sokol Bělá
22
1
0
21
522 : 724
2
Tabulka střelců
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
194
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
192
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
42
Matěj Fanta
Sokol Kobylisy
38
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
46
Miroslav Pihera
TJ Chemička Ústí n.L.
42
Martin Hejzlar
HC TJ Náchod "B"
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.