Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Václav Chmelíř
Mateřský klub
FK Hvězda Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
23.4. 16:30
AC110
Košutka - H.Brod
21 : 21
16.4. 17:00
AC103
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
15 : 19
6.3. 12:00
AC079
Šťáhlavy - Třeboň
24 : 19
20.2. 19:00
AC067
Šťáhlavy - Praha 4
24 : 26
5.12. 17:00
AC055
Šťáhlavy - H.Brod
25 : 25
7.11. 15:00
AC031
Šťáhlavy - Košutka
23 : 20
11.10. 17:00
AC021
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
23 : 22
2.liga muži SVČ
2.4. 17:00
AD102
Loko Louny - Liberec
26 : 31
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 12:00
AH102
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
6.3. 16:00
AH079
TJ Sokol Šťáhlavy - Třeboň
23 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
2.4. 14:30
AK102
Loko Louny - Liberec
35 : 39
6.3. 14:00
AK079
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
31 : 35
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM040
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 30
30.8. 16:00
AM013
HK B Most - S.Vršovice
13 : 32
2.liga ženy Z
15.5. 14:00
AS127
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
24 : 23
7.5. 16:00
AS121
HC CHeLK - Slavoj Tachov
23 : 20
10.4. 14:00
AS107
HC CHeLK - Kobylisy B
22 : 22
13.3. 17:00
AS094
HC CHeLK - Ústí n.L.
33 : 17
28.2. 14:00
AS079
Slavoj Tachov - HBC Strakonice
22 : 24
13.2. 16:00
AS068
HC CHeLK - HBC Strakonice
29 : 17
13.12. 16:00
AS066
HC CHeLK - Turnov
25 : 11
14.11. 13:30
AS044
HC CHeLK - Astra
27 : 25
28.10. 14:00
AS031
Slavoj Tachov - Astra
16 : 18
27.9. 14:00
AS007
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
21 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
1.5. 11:30
AUA115
HC Plzeň - Písek
19 : 22
15.11. 18:15
AUA043
HC Plzeň - Slavia
24 : 21
1.liga mladší dorostenky - západ
1.5. 09:30
AVA115
HC Plzeň - Písek
12 : 28
22.11. 15:30
AVA053
DHC Plzeň - S.Vršovice
26 : 19
15.11. 16:15
AVA043
HC Plzeň - Slavia
6 : 27
mladší žákyně
24.1. 12:45
E29
DHC Plzeň A - HC Plzeň
15 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Přerov - Dvůr Králové
42 : 31
video
online
Náchod - Olomouc
32 : 25
video
online
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
video
online
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
video
online
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
video
online
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
18
2
2
725 : 575
38
2
Chodov
22
16
0
6
649 : 559
32
3
Bystřice p.H.
22
14
1
7
629 : 589
29
4
HBC Strakonice
22
13
3
6
656 : 581
29
5
Starý Plzenec
22
13
0
9
615 : 596
26
6
Náchod
22
11
3
8
654 : 654
25
7
Talent Plzeň "B"
22
11
1
10
637 : 615
23
8
Jičín "B"
22
8
0
14
573 : 630
16
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
608 : 635
16
10
Olomouc
22
7
1
14
595 : 601
15
11
Dvůr Králové
22
6
1
15
513 : 567
13
12
Sokol Přerov
22
1
0
21
613 : 865
2
Tabulka střelců
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
185
David Melichar
TJ Sokol Nové Veselí
175
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
57
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
52
Pavel Schut
BHS Starý Plzenec
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Gabriž
TJ Bystřice pod Hostýnem
40
Radovan Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem
36
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.