Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Václav Chmelíř
Mateřský klub
FK Hvězda Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
23.4. 16:30
AC110
Košutka - H.Brod
21 : 21
16.4. 17:00
AC103
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
15 : 19
6.3. 12:00
AC079
Šťáhlavy - Třeboň
24 : 19
20.2. 19:00
AC067
Šťáhlavy - Praha 4
24 : 26
5.12. 17:00
AC055
Šťáhlavy - H.Brod
25 : 25
7.11. 15:00
AC031
Šťáhlavy - Košutka
23 : 20
11.10. 17:00
AC021
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
23 : 22
2.liga muži SVČ
2.4. 17:00
AD102
Loko Louny - Liberec
26 : 31
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 12:00
AH102
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
6.3. 16:00
AH079
TJ Sokol Šťáhlavy - Třeboň
23 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
2.4. 14:30
AK102
Loko Louny - Liberec
35 : 39
6.3. 14:00
AK079
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
31 : 35
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM040
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 30
30.8. 16:00
AM013
HK B Most - S.Vršovice
13 : 32
2.liga ženy Z
15.5. 14:00
AS127
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
24 : 23
7.5. 16:00
AS121
HC CHeLK - Slavoj Tachov
23 : 20
10.4. 14:00
AS107
HC CHeLK - Kobylisy B
22 : 22
13.3. 17:00
AS094
HC CHeLK - Ústí n.L.
33 : 17
28.2. 14:00
AS079
Slavoj Tachov - HBC Strakonice
22 : 24
13.2. 16:00
AS068
HC CHeLK - HBC Strakonice
29 : 17
13.12. 16:00
AS066
HC CHeLK - Turnov
25 : 11
14.11. 13:30
AS044
HC CHeLK - Astra
27 : 25
28.10. 14:00
AS031
Slavoj Tachov - Astra
16 : 18
27.9. 14:00
AS007
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
21 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
1.5. 11:30
AUA115
HC Plzeň - Písek
19 : 22
15.11. 18:15
AUA043
HC Plzeň - Slavia
24 : 21
1.liga mladší dorostenky - západ
1.5. 09:30
AVA115
HC Plzeň - Písek
12 : 28
22.11. 15:30
AVA053
DHC Plzeň - S.Vršovice
26 : 19
15.11. 16:15
AVA043
HC Plzeň - Slavia
6 : 27
mladší žákyně
24.1. 12:45
E29
DHC Plzeň A - HC Plzeň
15 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.