Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 17:00
AC127
Šťáhlavy - Zruč n.S.
22 : 35
7.5. 18:00
AC125
S.Vršovice - VŠ Plzeň
32 : 24
24.4. 17:00
AC109
Libčice n. Vlt. - Šťáhlavy
37 : 9
25.10. 17:30
AC034
Praha 4 - Zruč n.S.
31 : 21
17.10. 17:00
AC025
Č.Budějovice - Šťáhlavy
29 : 25
10.10. 16:30
AC020
Košutka - S.Vršovice
19 : 24
26.9. 17:00
AC011
H.Brod - Č.Budějovice
23 : 22
2.liga muži SVČ
24.4. 14:30
AD111
Sokol Kobylisy - Kolín
29 : 33
3.4. 17:30
AD097
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 23
2.liga starší dorostenci Č
3.4. 13:30
AH097
1.HC Pardubice - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 30
17.10. 15:00
AH025
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Šťáhlavy
19 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ130
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
20.9. 15:00
AJ003
HK B Most - Zlín
34 : 18
2.liga mladší dorostenci Č
7.5. 14:00
AK125
S.Vršovice - Loko Louny
30 : 35
3.4. 15:30
AK097
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
33 : 29
8.11. 12:00
AK062
S.Vršovice - Náchod
21 : 19
24.10. 16:30
AK033
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - S.Vršovice
35 : 22
Žákovská liga starších žáků
20.2. 17:00
AO130
Náchod - HBC Strakonice
17 : 21
20.2. 16:00
AO129
Sokol V. Meziříčí - Zubří A
18 : 21
20.2. 14:00
AO127
HBC Strakonice - Sokol V. Meziříčí
25 : 13
20.2. 12:00
AO125
Sokol V. Meziříčí - Náchod
20 : 26
20.2. 10:00
AO123
Náchod - Zubří A
19 : 17
2.liga ženy Z
7.5. 16:00
AS125
S.Vršovice B - Milevsko
28 : 16
19.3. 18:00
AS073
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
28 : 21
21.2. 16:00
AS076
Milevsko - TJ Sokol Bělá
17 : 33
20.2. 18:15
AS078
HBC Strakonice - Turnov
17 : 16
13.12. 18:30
AS063
Kobylisy B - Milevsko
23 : 16
5.12. 16:00
AS056
Turnov - TJ Sokol Bělá
13 : 17
8.11. 10:00
AS040
S.Vršovice B - Turnov
23 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
12.3. 18:00
AUA091
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
30 : 14
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
27 : 22
video
online
HC Zubří - M.A.T. Plzeň
29 : 28
video
online
KP Brno - HC Zlín
28 : 22
video
online
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
24 : 22
video
online
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
32 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla Praha
22
17
1
4
619 : 532
35
2
HC Zubří
22
16
2
4
672 : 587
34
3
M.A.T. Plzeň
22
15
2
5
659 : 531
32
4
Cement Hranice
22
16
0
6
619 : 563
32
5
SKP Frýdek-Místek
22
12
2
8
598 : 588
26
6
HK FCC Město Lovosice
22
11
1
10
578 : 579
23
7
Baník OKD Karviná
22
11
1
10
589 : 562
23
8
HBC Ronal Jičín
22
11
1
10
528 : 522
23
9
KP Brno
22
5
2
15
584 : 637
12
10
Kopřivnice
22
4
3
15
564 : 653
11
11
Tatran Litovel
22
3
3
16
523 : 615
9
12
HC Zlín
22
2
0
20
484 : 648
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.