Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 17:00
AC127
Šťáhlavy - Zruč n.S.
22 : 35
7.5. 18:00
AC125
S.Vršovice - VŠ Plzeň
32 : 24
24.4. 17:00
AC109
Libčice n. Vlt. - Šťáhlavy
37 : 9
25.10. 17:30
AC034
Praha 4 - Zruč n.S.
31 : 21
17.10. 17:00
AC025
Č.Budějovice - Šťáhlavy
29 : 25
10.10. 16:30
AC020
Košutka - S.Vršovice
19 : 24
26.9. 17:00
AC011
H.Brod - Č.Budějovice
23 : 22
2.liga muži SVČ
24.4. 14:30
AD111
Sokol Kobylisy - Kolín
29 : 33
3.4. 17:30
AD097
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 23
2.liga starší dorostenci Č
3.4. 13:30
AH097
1.HC Pardubice - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 30
17.10. 15:00
AH025
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Šťáhlavy
19 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ130
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
20.9. 15:00
AJ003
HK B Most - Zlín
34 : 18
2.liga mladší dorostenci Č
7.5. 14:00
AK125
S.Vršovice - Loko Louny
30 : 35
3.4. 15:30
AK097
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
33 : 29
8.11. 12:00
AK062
S.Vršovice - Náchod
21 : 19
24.10. 16:30
AK033
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - S.Vršovice
35 : 22
Žákovská liga starších žáků
20.2. 17:00
AO130
Náchod - HBC Strakonice
17 : 21
20.2. 16:00
AO129
Sokol V. Meziříčí - Zubří A
18 : 21
20.2. 14:00
AO127
HBC Strakonice - Sokol V. Meziříčí
25 : 13
20.2. 12:00
AO125
Sokol V. Meziříčí - Náchod
20 : 26
20.2. 10:00
AO123
Náchod - Zubří A
19 : 17
2.liga ženy Z
7.5. 16:00
AS125
S.Vršovice B - Milevsko
28 : 16
19.3. 18:00
AS073
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
28 : 21
21.2. 16:00
AS076
Milevsko - TJ Sokol Bělá
17 : 33
20.2. 18:15
AS078
HBC Strakonice - Turnov
17 : 16
13.12. 18:30
AS063
Kobylisy B - Milevsko
23 : 16
5.12. 16:00
AS056
Turnov - TJ Sokol Bělá
13 : 17
8.11. 10:00
AS040
S.Vršovice B - Turnov
23 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
12.3. 18:00
AUA091
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Kopřivnice
28 : 25
video
online
Zubří - HK Lovosice
43 : 28
video
online
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
video
online
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
22
0
0
826 : 556
44
2
Sokol Nové Veselí
22
16
0
6
782 : 700
32
3
Dukla
22
15
0
7
640 : 588
30
4
Karviná
22
12
2
8
723 : 656
26
5
Kopřivnice
22
11
1
10
680 : 691
23
6
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
0
11
581 : 617
22
7
Frýdek-Místek
22
9
1
12
679 : 664
19
8
V. Bystřice
22
9
1
12
756 : 741
19
9
Jičín
22
8
0
14
644 : 723
16
10
HK Lovosice
22
6
2
14
634 : 704
14
11
HK B Most
22
6
1
15
587 : 680
13
12
Zlín
22
3
0
19
562 : 774
6
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
214
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
204
Patrik Stach
HK FCC Město Lovosice
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
52
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
46
Jaromír Pour
HK Baník Most
42
Tomáš Piroch
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.