Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Č.
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Pavel Novotný
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 17:00
AE117
Telnice - Hustopeče
28 : 25
12.12. 17:00
AE061
Napajedla - Ivančice
29 : 32
21.11. 16:30
AE044
SK Kuřim - Bohunice
24 : 25
21.11. 11:00
AE045
Maloměřice - Házená Tišnov
39 : 24
14.11. 18:00
AE039
Napajedla - Juliánov
28 : 34
24.10. 17:00
AE032
Sokol V. Meziříčí - Házená Tišnov
38 : 28
4.10. 17:00
AE014
Telnice - Maloměřice
30 : 20
20.9. 17:00
AE003
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 30
2.liga muži SM13
8.5. 16:00
AF172
Tatran Litovel B - Holešov
33 : 28
9.4. 17:30
AF136
V. Bystřice - SKP F-M B
37 : 28
3.4. 13:00
AF132
Hranice B - V. Bystřice
21 : 31
28.2. 10:30
AF100
Šumperk - L.Zubří
28 : 24
27.2. 17:30
AF105
V. Bystřice - Zubří B
32 : 22
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG095
Zlín - Handball KP Brno
31 : 34
2.liga starší dorostenci M
12.3. 15:00
AI085
Litovel - HK Ivančice
31 : 25
27.2. 15:30
AI078
V. Bystřice - Žeravice
37 : 24
24.10. 15:00
AI032
Sokol V. Meziříčí - Litovel
26 : 30
20.9. 15:00
AI003
Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
35 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.5. 14:30
AJ131
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
20.3. 12:00
AJ095
Zlín - Kopřivnice
37 : 38
2.liga mladší dorostenci M
1.5. 09:00
AL119
Žeravice - Bohunice
22 : 28
12.3. 13:00
AL085
Litovel - HK Ivančice
24 : 31
12.12. 15:00
AL061
Napajedla - HK Ivančice
20 : 29
14.11. 16:00
AL039
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 41
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:00
AP099
S.Vršovice - J.Hradec
22 : 22
17.1. 14:00
AP097
DHK Zora Olomouc - S.Vršovice
18 : 33
17.1. 12:00
AP095
S.Vršovice - Písek
22 : 15
17.1. 10:00
AP093
Písek - J.Hradec
15 : 23
17.1. 08:00
AP091
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
22 : 13
2.liga ženy V
21.2. 17:00
AT075
Olomouc - SK Velká Bystřice
28 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
0 : 10 k.
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
video
online
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
video
online
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
video
online
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Úvaly
22
17
1
4
552 : 422
35
2
1.HC Pardubice
22
16
2
4
682 : 485
34
3
Loko Louny
22
16
1
5
590 : 479
33
4
1.HK Dvůr Králové
22
15
3
4
562 : 462
33
5
TJ Sokol Šťáhlavy
22
15
0
7
576 : 486
30
6
Třeboň
22
12
0
10
517 : 548
24
7
Chodov
22
9
1
12
571 : 564
19
8
Náchod
22
8
2
12
482 : 518
18
9
Sokol Nové Veselí B
22
6
1
15
462 : 607
13
10
TJ Sokol Bělá
22
5
1
16
458 : 551
11
11
ELP Jablonec
22
3
1
18
471 : 678
7
12
Loko Č.Budějovice
22
3
1
18
365 : 488
7
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
176
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
165
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
160
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Budiš
TJ Sokol Úvaly
41
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
35
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
50
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.