Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Pavel Novotný
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 17:00
AE117
Telnice - Hustopeče
28 : 25
12.12. 17:00
AE061
Napajedla - Ivančice
29 : 32
21.11. 16:30
AE044
SK Kuřim - Bohunice
24 : 25
21.11. 11:00
AE045
Maloměřice - Házená Tišnov
39 : 24
14.11. 18:00
AE039
Napajedla - Juliánov
28 : 34
24.10. 17:00
AE032
Sokol V. Meziříčí - Házená Tišnov
38 : 28
4.10. 17:00
AE014
Telnice - Maloměřice
30 : 20
20.9. 17:00
AE003
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 30
2.liga muži SM13
8.5. 16:00
AF172
Tatran Litovel B - Holešov
33 : 28
9.4. 17:30
AF136
V. Bystřice - SKP F-M B
37 : 28
3.4. 13:00
AF132
Hranice B - V. Bystřice
21 : 31
28.2. 10:30
AF100
Šumperk - L.Zubří
28 : 24
27.2. 17:30
AF105
V. Bystřice - Zubří B
32 : 22
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG095
Zlín - Handball KP Brno
31 : 34
2.liga starší dorostenci M
12.3. 15:00
AI085
Litovel - HK Ivančice
31 : 25
27.2. 15:30
AI078
V. Bystřice - Žeravice
37 : 24
24.10. 15:00
AI032
Sokol V. Meziříčí - Litovel
26 : 30
20.9. 15:00
AI003
Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
35 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.5. 14:30
AJ131
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
20.3. 12:00
AJ095
Zlín - Kopřivnice
37 : 38
2.liga mladší dorostenci M
1.5. 09:00
AL119
Žeravice - Bohunice
22 : 28
12.3. 13:00
AL085
Litovel - HK Ivančice
24 : 31
12.12. 15:00
AL061
Napajedla - HK Ivančice
20 : 29
14.11. 16:00
AL039
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 41
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:00
AP099
S.Vršovice - J.Hradec
22 : 22
17.1. 14:00
AP097
DHK Zora Olomouc - S.Vršovice
18 : 33
17.1. 12:00
AP095
S.Vršovice - Písek
22 : 15
17.1. 10:00
AP093
Písek - J.Hradec
15 : 23
17.1. 08:00
AP091
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
22 : 13
2.liga ženy V
21.2. 17:00
AT075
Olomouc - SK Velká Bystřice
28 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
video
online
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
video
online
Krmelín - Šumperk
24 : 25
video
online
Vsetín - Holešov
36 : 29
video
online
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
video
online
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
24
19
2
3
725 : 563
40
2
MHK Karviná
24
15
3
6
721 : 632
33
3
SKH Polanka n.O
24
15
1
8
643 : 592
31
4
Zubří B
24
14
2
8
717 : 708
30
5
Rožnov p.R.
24
12
1
11
737 : 691
25
6
Šumperk
24
12
0
12
665 : 667
24
7
Hranice B
24
11
1
12
621 : 620
23
8
SKP F-M B
24
11
1
12
720 : 730
23
9
Vsetín
24
9
3
12
689 : 710
21
10
Holešov
24
8
3
13
704 : 804
19
11
Tatran Litovel B
24
8
1
15
693 : 733
17
12
L.Zubří
24
7
3
14
682 : 717
17
13
Krmelín
24
4
1
19
598 : 748
9
Tabulka střelců
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
225
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
172
Robert Plšek
TJ Holešov
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
54
Michal Hub
HC Zubří B
35
Michal Matějek
TJ Lesana Zubří
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ulrych
TJ Lesana Zubří
46
David Petrtýl
TJ Šumperk
38
Jan Pindej
MHK Karviná
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.