Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
20.2. 15:30
AI070
Vsetín - Rožnov p.R.
24 : 24
6.12. 16:00
AI059
Rožnov p.R. - Kopřivnice
15 : 25
29.11. 13:00
AI051
Kopřivnice - Sokol Telnice
42 : 28
15.11. 13:00
AI040
Kopřivnice - Žeravice
30 : 22
18.10. 13:00
AI029
Kopřivnice - Sokol V. Meziříčí
47 : 27
17.10. 14:00
AI026
Rožnov p.R. - V. Bystřice
29 : 18
6.10. 18:30
AI020
Kopřivnice - Vsetín
40 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ129
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
30.4. 15:00
AJ116
Karviná - Frýdek-Místek
21 : 33
29.4. 15:30
AJ093
Zubří - Dukla
39 : 24
3.4. 15:00
AJ102
Karviná - HK B Most
41 : 18
23.3. 18:00
AJ099
Kopřivnice - HK Lovosice
33 : 24
27.2. 13:00
AJ073
Kopřivnice - Jičín
38 : 33
4.12. 17:00
AJ059
Karviná - Kopřivnice
28 : 32
29.11. 15:00
AJ051
Kopřivnice - HK B Most
30 : 25
22.11. 13:00
AJ048
Karviná - Dukla
30 : 27
15.11. 15:00
AJ040
Kopřivnice - Zubří
19 : 31
25.10. 13:00
AJ034
Zubří - Frýdek-Místek
40 : 28
18.10. 15:00
AJ029
Kopřivnice - Zlín
45 : 26
11.10. 14:30
AJ024
V. Bystřice - HK B Most
31 : 21
3.10. 15:00
AJ015
Karviná - HK Lovosice
35 : 27
22.9. 17:00
AJ001
Zubří - Jičín
38 : 24
2.liga mladší dorostenci M
6.12. 14:00
AL059
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
32 : 19
17.10. 12:00
AL026
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
36 : 29
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM043
L.Zubří - Bystřice p.H.
25 : 40
12.9. 14:00
AM046
Rožnov p.R. - Olomouc
28 : 24
30.8. 16:00
AM022
Nový Jičín - Rožnov p.R.
19 : 27
Český pohár žen
11.10. 16:00
AN018
SK Velká Bystřice - Kunovice
26 : 23
13.9. 15:00
AN011
L.Zubří - Olomouc
26 : 24
Žákovská liga starších žáků
12.12. 17:00
AO009
Napajedla - HK Lovosice "A"
9 : 32
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
video
online
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
video
online
Krmelín - Šumperk
24 : 25
video
online
Vsetín - Holešov
36 : 29
video
online
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
video
online
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
24
19
2
3
725 : 563
40
2
MHK Karviná
24
15
3
6
721 : 632
33
3
SKH Polanka n.O
24
15
1
8
643 : 592
31
4
Zubří B
24
14
2
8
717 : 708
30
5
Rožnov p.R.
24
12
1
11
737 : 691
25
6
Šumperk
24
12
0
12
665 : 667
24
7
Hranice B
24
11
1
12
621 : 620
23
8
SKP F-M B
24
11
1
12
720 : 730
23
9
Vsetín
24
9
3
12
689 : 710
21
10
Holešov
24
8
3
13
704 : 804
19
11
Tatran Litovel B
24
8
1
15
693 : 733
17
12
L.Zubří
24
7
3
14
682 : 717
17
13
Krmelín
24
4
1
19
598 : 748
9
Tabulka střelců
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
225
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
172
Robert Plšek
TJ Holešov
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
54
Michal Hub
HC Zubří B
35
Michal Matějek
TJ Lesana Zubří
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ulrych
TJ Lesana Zubří
46
David Petrtýl
TJ Šumperk
38
Jan Pindej
MHK Karviná
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.