Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.5. 13:00
AB123
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice
32 : 31
20.3. 14:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
28 : 32
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
2 liga muži JZČ
30.4. 18:00
AC118
Třeboň - L.Vršovice
22 : 26
23.4. 18:00
AC112
S.Vršovice - Třeboň
30 : 20
6.12. 17:00
AC059
VŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 20
15.11. 10:00
AC037
VŠ Plzeň - Šťáhlavy
30 : 18
17.10. 18:00
AC029
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
31 : 22
19.9. 17:00
AC003
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
19 : 19
2.liga muži SVČ
25.10. 16:00
AD033
HK Lovosice B - Jablonec
23 : 21
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
28 : 42
25.10. 14:00
AG033
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 32
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 16:00
AH118
Třeboň - Sokol Nové Veselí B
32 : 22
19.9. 13:00
AH003
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
23 : 19
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
32 : 35
25.10. 12:00
AJ033
HK Lovosice - Kopřivnice
32 : 30
2.liga mladší dorostenci Č
17.10. 14:00
AK029
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 26
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM064
H.Brod - Sokol Nové Veselí
31 : 30
Český pohár žen
17.11. 16:30
AN027
Astra - Sokol Písek
21 : 33
11.10. 16:00
AN013
Č.Budějovice - Kobylisy
20 : 21
Žákovská liga starších žáků
22.5. 15:20
AO259
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
22.5. 14:25
AO258
Zubří A - Talent A
23 : 28
22.5. 11:40
AO255
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
22.5. 08:55
AO252
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
22.5. 08:00
AO251
Karviná A - Dukla I
15 : 18
Žákovská liga starších žaček
12.3. 13:30
AP187
DHK B Most - Písek
12 : 17
12.3. 11:40
AP185
Písek - Cheb-CheLK
18 : 18
12.3. 08:00
AP181
Slavia - DHK B Most
20 : 9
1.liga ženy
30.4. 12:00
AR120
H.Brod - Otrokovice
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.