Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.5. 13:00
AB123
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice
32 : 31
20.3. 14:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
28 : 32
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
2 liga muži JZČ
30.4. 18:00
AC118
Třeboň - L.Vršovice
22 : 26
23.4. 18:00
AC112
S.Vršovice - Třeboň
30 : 20
6.12. 17:00
AC059
VŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 20
15.11. 10:00
AC037
VŠ Plzeň - Šťáhlavy
30 : 18
17.10. 18:00
AC029
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
31 : 22
19.9. 17:00
AC003
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
19 : 19
2.liga muži SVČ
25.10. 16:00
AD033
HK Lovosice B - Jablonec
23 : 21
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
28 : 42
25.10. 14:00
AG033
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 32
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 16:00
AH118
Třeboň - Sokol Nové Veselí B
32 : 22
19.9. 13:00
AH003
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
23 : 19
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
32 : 35
25.10. 12:00
AJ033
HK Lovosice - Kopřivnice
32 : 30
2.liga mladší dorostenci Č
17.10. 14:00
AK029
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 26
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM064
H.Brod - Sokol Nové Veselí
31 : 30
Český pohár žen
17.11. 16:30
AN027
Astra - Sokol Písek
21 : 33
11.10. 16:00
AN013
Č.Budějovice - Kobylisy
20 : 21
Žákovská liga starších žáků
22.5. 15:20
AO259
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
22.5. 14:25
AO258
Zubří A - Talent A
23 : 28
22.5. 11:40
AO255
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
22.5. 08:55
AO252
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
22.5. 08:00
AO251
Karviná A - Dukla I
15 : 18
Žákovská liga starších žaček
12.3. 13:30
AP187
DHK B Most - Písek
12 : 17
12.3. 11:40
AP185
Písek - Cheb-CheLK
18 : 18
12.3. 08:00
AP181
Slavia - DHK B Most
20 : 9
1.liga ženy
30.4. 12:00
AR120
H.Brod - Otrokovice
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - S.Vršovice
26 : 20
video
online
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
video
online
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
video
online
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
18
1
3
744 : 627
37
2
Sokol Šťáhlavy
22
18
0
4
748 : 571
36
3
HBC Strakonice
22
16
3
3
746 : 567
35
4
1.HC Pardubice
22
13
1
8
703 : 615
27
5
Loko Louny
22
13
0
9
750 : 665
26
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
619 : 660
25
7
Náchod
22
9
2
11
599 : 625
20
8
TJ Sokol Úvaly
22
10
0
12
610 : 694
20
9
TJ Sparta Kutná Hora
22
9
0
13
673 : 696
18
10
S.Vršovice
22
5
0
17
483 : 645
10
11
Lokomotiva Vršovice
22
2
2
18
510 : 695
6
12
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
2
0
20
575 : 700
4
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
260
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
232
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
31
Patrik Matula
Liberec Handball
27
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Losinecký
TJ Sparta Kutná Hora
48
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Marko Mečava
1.HC Pardubice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.