Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů -1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů -3.kolo
Český pohár mužů - 4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
3.4. 16:30
AB098
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
30 : 24
27.2. 16:00
AB075
Náchod - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2.liga muži SVČ
27.2. 18:00
AD075
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
31 : 28
2.liga muži JM
2.4. 17:00
AE100
Napajedla - Maloměřice
22 : 23
28.11. 17:00
AE050
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 28
22.11. 17:00
AE048
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 28
2.liga muži SM13
5.12. 17:30
AF080
V. Bystřice - Vsetín
34 : 27
7.11. 16:00
AF062
Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O
30 : 28
26.9. 11:00
AF010
Tatran Litovel B - SKP F-M B
26 : 32
1.liga starší dorostenci
3.4. 14:30
AG098
Sokol Nové Veselí - Zlín
43 : 25
29.11. 13:30
AG054
Zlín - HK Lovosice
20 : 27
2.liga starší dorostenci M
5.12. 15:30
AI057
V. Bystřice - Vsetín
38 : 34
26.9. 15:00
AI008
Litovel - Sokol Sokolnice
38 : 23
1.liga mladší dorostenci
3.4. 12:30
AJ098
Sokol Nové Veselí - Zlín
36 : 24
28.2. 14:00
AJ078
V. Bystřice - Zubří
30 : 32
5.12. 13:30
AJ057
V. Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 27
29.11. 11:30
AJ054
Zlín - HK Lovosice
23 : 22
2.liga mladší dorostenci M
2.4. 15:00
AL100
Napajedla - Žeravice
34 : 27
28.11. 15:00
AL050
Napajedla - Rožnov p.R.
23 : 38
7.11. 18:00
AL008
Litovel - Napajedla
32 : 21
Český pohár mužů
30.8. 10:30
AM023
Uničov A - Šumperk
26 : 27
Český pohár žen
17.11. 16:00
AN021
HK Hodonín - HC Zlín
25 : 29
10.10. 15:30
AN019
L.Zubří - Otrokovice
21 : 32
13.9. 16:00
AN010
SK Velká Bystřice - Karviná
25 : 24
1.liga ženy
17.4. 15:00
AR112
Poruba B - Zlín B
24 : 23
12.3. 12:00
AR094
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
28 : 22
13.2. 17:00
AR069
Otrokovice - Most B
26 : 15
2.liga ženy V
13.3. 16:00
AT096
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
22 : 34
28.2. 18:00
AT083
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
22 : 30
13.12. 16:00
AT064
SK Velká Bystřice - Bohunice
17 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - 2. kolo - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Tabulka střelců
Lukáš Frančík
HCB OKD Karviná
35
Jan Bednář
Sokol Vršovice
34
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
33
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
10
Josef Diviš
MHK Karviná
10
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
26
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
24
Jan Pindej
MHK Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.