Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
3.4. 16:30
AB098
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
30 : 24
27.2. 16:00
AB075
Náchod - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2.liga muži SVČ
27.2. 18:00
AD075
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
31 : 28
2.liga muži JM
2.4. 17:00
AE100
Napajedla - Maloměřice
22 : 23
28.11. 17:00
AE050
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 28
22.11. 17:00
AE048
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 28
2.liga muži SM13
5.12. 17:30
AF080
V. Bystřice - Vsetín
34 : 27
7.11. 16:00
AF062
Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O
30 : 28
26.9. 11:00
AF010
Tatran Litovel B - SKP F-M B
26 : 32
1.liga starší dorostenci
3.4. 14:30
AG098
Sokol Nové Veselí - Zlín
43 : 25
29.11. 13:30
AG054
Zlín - HK Lovosice
20 : 27
2.liga starší dorostenci M
5.12. 15:30
AI057
V. Bystřice - Vsetín
38 : 34
26.9. 15:00
AI008
Litovel - Sokol Sokolnice
38 : 23
1.liga mladší dorostenci
3.4. 12:30
AJ098
Sokol Nové Veselí - Zlín
36 : 24
28.2. 14:00
AJ078
V. Bystřice - Zubří
30 : 32
5.12. 13:30
AJ057
V. Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 27
29.11. 11:30
AJ054
Zlín - HK Lovosice
23 : 22
2.liga mladší dorostenci M
2.4. 15:00
AL100
Napajedla - Žeravice
34 : 27
28.11. 15:00
AL050
Napajedla - Rožnov p.R.
23 : 38
7.11. 18:00
AL008
Litovel - Napajedla
32 : 21
Český pohár mužů
30.8. 10:30
AM023
Uničov A - Šumperk
26 : 27
Český pohár žen
17.11. 16:00
AN021
HK Hodonín - HC Zlín
25 : 29
10.10. 15:30
AN019
L.Zubří - Otrokovice
21 : 32
13.9. 16:00
AN010
SK Velká Bystřice - Karviná
25 : 24
1.liga ženy
17.4. 15:00
AR112
Poruba B - Zlín B
24 : 23
12.3. 12:00
AR094
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
28 : 22
13.2. 17:00
AR069
Otrokovice - Most B
26 : 15
2.liga ženy V
13.3. 16:00
AT096
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
22 : 34
28.2. 18:00
AT083
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
22 : 30
13.12. 16:00
AT064
SK Velká Bystřice - Bohunice
17 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
video
online
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
video
online
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
20
1
1
750 : 508
41
2
Zubří
22
17
0
5
712 : 547
34
3
Sokol Nové Veselí
22
15
1
6
682 : 574
31
4
Karviná
22
10
4
8
553 : 551
24
5
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
2
9
667 : 693
24
6
HBC Strakonice 1921
22
11
2
9
670 : 665
24
7
HK Lovosice
22
11
1
10
621 : 619
23
8
Frýdek-Místek
22
10
1
11
667 : 660
21
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
525 : 631
16
10
Jičín
22
5
2
15
573 : 663
12
11
Handball KP Brno
22
5
2
15
590 : 714
12
12
Zlín
22
0
2
20
564 : 749
2
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
237
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
164
Martin Janíček
HC Zubří
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB OKD Karviná
40
František Nesvadba
HC Zubří
39
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
64
Michael Konárik
HK FCC Město Lovosice
54
Petr Pelnář
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.