Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
3.4. 16:30
AB098
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
30 : 24
27.2. 16:00
AB075
Náchod - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2.liga muži SVČ
27.2. 18:00
AD075
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
31 : 28
2.liga muži JM
2.4. 17:00
AE100
Napajedla - Maloměřice
22 : 23
28.11. 17:00
AE050
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 28
22.11. 17:00
AE048
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 28
2.liga muži SM13
5.12. 17:30
AF080
V. Bystřice - Vsetín
34 : 27
7.11. 16:00
AF062
Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O
30 : 28
26.9. 11:00
AF010
Tatran Litovel B - SKP F-M B
26 : 32
1.liga starší dorostenci
3.4. 14:30
AG098
Sokol Nové Veselí - Zlín
43 : 25
29.11. 13:30
AG054
Zlín - HK Lovosice
20 : 27
2.liga starší dorostenci M
5.12. 15:30
AI057
V. Bystřice - Vsetín
38 : 34
26.9. 15:00
AI008
Litovel - Sokol Sokolnice
38 : 23
1.liga mladší dorostenci
3.4. 12:30
AJ098
Sokol Nové Veselí - Zlín
36 : 24
28.2. 14:00
AJ078
V. Bystřice - Zubří
30 : 32
5.12. 13:30
AJ057
V. Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 27
29.11. 11:30
AJ054
Zlín - HK Lovosice
23 : 22
2.liga mladší dorostenci M
2.4. 15:00
AL100
Napajedla - Žeravice
34 : 27
28.11. 15:00
AL050
Napajedla - Rožnov p.R.
23 : 38
7.11. 18:00
AL008
Litovel - Napajedla
32 : 21
Český pohár mužů
30.8. 10:30
AM023
Uničov A - Šumperk
26 : 27
Český pohár žen
17.11. 16:00
AN021
HK Hodonín - HC Zlín
25 : 29
10.10. 15:30
AN019
L.Zubří - Otrokovice
21 : 32
13.9. 16:00
AN010
SK Velká Bystřice - Karviná
25 : 24
1.liga ženy
17.4. 15:00
AR112
Poruba B - Zlín B
24 : 23
12.3. 12:00
AR094
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
28 : 22
13.2. 17:00
AR069
Otrokovice - Most B
26 : 15
2.liga ženy V
13.3. 16:00
AT096
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
22 : 34
28.2. 18:00
AT083
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
22 : 30
13.12. 16:00
AT064
SK Velká Bystřice - Bohunice
17 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.