Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA164
Kopřivnice - HC Zlín
34 : 33
23.4. 17:00
AA143
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
20 : 28
19.3. 18:00
AA128
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
32 : 26
12.3. 18:00
AA125
Tatran Litovel - KP Brno
28 : 28
27.2. 18:00
AA113
HBC Ronal Jičín - HC Zubří
24 : 30
3.2. 18:00
AA101
SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
24 : 27
19.12. 18:00
AA087
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
25 : 21
13.12. 10:30
AA080
Cement Hranice - HC Zubří
27 : 20
12.12. 15:30
AA084
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
28.10. 18:00
AA052
HC Zlín - Dukla Praha
23 : 32
18.10. 17:00
AA038
SKP Frýdek-Místek - HC Zubří
24 : 34
17.10. 17:00
AA037
KP Brno - Kopřivnice
28 : 23
5.10. 18:30
AA031
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
28 : 33
3.10. 17:00
AA029
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
21 : 24
19.9. 17:00
AA018
Tatran Litovel - HC Zlín
22 : 16
6.9. 17:00
AA005
SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
29 : 25
5.9. 17:00
AA003
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 33
1.liga muži
24.4. 16:30
AB111
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
45 : 21
27.11. 18:30
AB052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice
35 : 24
2.liga muži JM
15.5. 16:00
AE130
Telnice - Bohunice
22 : 26
20.2. 12:30
AE067
Ivančice - Maloměřice
27 : 22
14.11. 15:00
AE042
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
28 : 24
7.11. 17:00
AE065
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
34 : 37
26.9. 17:00
AE007
Ivančice - Hustopeče
30 : 25
2.liga muži SM13
27.9. 17:00
AF014
Zubří B - V. Bystřice
27 : 19
1.liga starší dorostenci
24.4. 14:30
AG111
Sokol Nové Veselí - Zubří
28 : 27
27.11. 16:30
AG052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
26 : 27
27.9. 15:00
AG012
Zubří - HBC Strakonice 1921
31 : 25
2.liga starší dorostenci M
7.11. 15:00
AI065
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
27 : 39
26.9. 15:00
AI007
HK Ivančice - Kopřivnice
24 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-2 - výsledky
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
22 : 23
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
25 : 21
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
27 : 17
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
24 : 19
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
1.6. 20:15
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.