Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA164
Kopřivnice - HC Zlín
34 : 33
23.4. 17:00
AA143
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
20 : 28
19.3. 18:00
AA128
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
32 : 26
12.3. 18:00
AA125
Tatran Litovel - KP Brno
28 : 28
27.2. 18:00
AA113
HBC Ronal Jičín - HC Zubří
24 : 30
3.2. 18:00
AA101
SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
24 : 27
19.12. 18:00
AA087
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
25 : 21
13.12. 10:30
AA080
Cement Hranice - HC Zubří
27 : 20
12.12. 15:30
AA084
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
28.10. 18:00
AA052
HC Zlín - Dukla Praha
23 : 32
18.10. 17:00
AA038
SKP Frýdek-Místek - HC Zubří
24 : 34
17.10. 17:00
AA037
KP Brno - Kopřivnice
28 : 23
5.10. 18:30
AA031
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
28 : 33
3.10. 17:00
AA029
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
21 : 24
19.9. 17:00
AA018
Tatran Litovel - HC Zlín
22 : 16
6.9. 17:00
AA005
SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
29 : 25
5.9. 17:00
AA003
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 33
1.liga muži
24.4. 16:30
AB111
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
45 : 21
27.11. 18:30
AB052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice
35 : 24
2.liga muži JM
15.5. 16:00
AE130
Telnice - Bohunice
22 : 26
20.2. 12:30
AE067
Ivančice - Maloměřice
27 : 22
14.11. 15:00
AE042
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
28 : 24
7.11. 17:00
AE065
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
34 : 37
26.9. 17:00
AE007
Ivančice - Hustopeče
30 : 25
2.liga muži SM13
27.9. 17:00
AF014
Zubří B - V. Bystřice
27 : 19
1.liga starší dorostenci
24.4. 14:30
AG111
Sokol Nové Veselí - Zubří
28 : 27
27.11. 16:30
AG052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
26 : 27
27.9. 15:00
AG012
Zubří - HBC Strakonice 1921
31 : 25
2.liga starší dorostenci M
7.11. 15:00
AI065
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
27 : 39
26.9. 15:00
AI007
HK Ivančice - Kopřivnice
24 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Kopřivnice
28 : 25
video
online
Zubří - HK Lovosice
43 : 28
video
online
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
video
online
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
22
0
0
826 : 556
44
2
Sokol Nové Veselí
22
16
0
6
782 : 700
32
3
Dukla
22
15
0
7
640 : 588
30
4
Karviná
22
12
2
8
723 : 656
26
5
Kopřivnice
22
11
1
10
680 : 691
23
6
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
0
11
581 : 617
22
7
Frýdek-Místek
22
9
1
12
679 : 664
19
8
V. Bystřice
22
9
1
12
756 : 741
19
9
Jičín
22
8
0
14
644 : 723
16
10
HK Lovosice
22
6
2
14
634 : 704
14
11
HK B Most
22
6
1
15
587 : 680
13
12
Zlín
22
3
0
19
562 : 774
6
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
214
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
204
Patrik Stach
HK FCC Město Lovosice
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
52
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
46
Jaromír Pour
HK Baník Most
42
Tomáš Piroch
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.