Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.lga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA164
Kopřivnice - HC Zlín
34 : 33
23.4. 17:00
AA143
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
20 : 28
19.3. 18:00
AA128
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
32 : 26
12.3. 18:00
AA125
Tatran Litovel - KP Brno
28 : 28
27.2. 18:00
AA113
HBC Ronal Jičín - HC Zubří
24 : 30
3.2. 18:00
AA101
SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
24 : 27
19.12. 18:00
AA087
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
25 : 21
13.12. 10:30
AA080
Cement Hranice - HC Zubří
27 : 20
12.12. 15:30
AA084
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
28.10. 18:00
AA052
HC Zlín - Dukla Praha
23 : 32
18.10. 17:00
AA038
SKP Frýdek-Místek - HC Zubří
24 : 34
17.10. 17:00
AA037
KP Brno - Kopřivnice
28 : 23
5.10. 18:30
AA031
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
28 : 33
3.10. 17:00
AA029
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
21 : 24
19.9. 17:00
AA018
Tatran Litovel - HC Zlín
22 : 16
6.9. 17:00
AA005
SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
29 : 25
5.9. 17:00
AA003
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 33
1.liga muži
24.4. 16:30
AB111
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
45 : 21
27.11. 18:30
AB052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice
35 : 24
2.liga muži JM
15.5. 16:00
AE130
Telnice - Bohunice
22 : 26
20.2. 12:30
AE067
Ivančice - Maloměřice
27 : 22
14.11. 15:00
AE042
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
28 : 24
7.11. 17:00
AE065
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
34 : 37
26.9. 17:00
AE007
Ivančice - Hustopeče
30 : 25
2.liga muži SM13
27.9. 17:00
AF014
Zubří B - V. Bystřice
27 : 19
1.liga starší dorostenci
24.4. 14:30
AG111
Sokol Nové Veselí - Zubří
28 : 27
27.11. 16:30
AG052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
26 : 27
27.9. 15:00
AG012
Zubří - HBC Strakonice 1921
31 : 25
2.liga starší dorostenci M
7.11. 15:00
AI065
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
27 : 39
26.9. 15:00
AI007
HK Ivančice - Kopřivnice
24 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
38 : 25
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
44 : 30
video
online
Loko Louny - Sokol Kobylisy
46 : 35
video
online
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
video
online
Slavia - Ústí n.L.
33 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
20
0
2
722 : 587
40
2
Loko Louny
22
17
2
3
764 : 593
36
3
Ml. Boleslav
22
14
0
8
594 : 544
28
4
HK Lovosice B
22
13
1
8
692 : 631
27
5
Jablonec
22
10
4
8
551 : 515
24
6
Ústí n.L.
22
10
3
9
637 : 626
23
7
Slavia
22
9
1
12
603 : 620
19
8
1.HC Pardubice
22
9
1
12
625 : 639
19
9
Kolín
22
8
2
12
559 : 622
18
10
Sokol Kobylisy
22
7
0
15
612 : 692
14
11
Náchod "B"
22
7
0
15
570 : 658
14
12
TJ Sokol Bělá
22
1
0
21
522 : 724
2
Tabulka střelců
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
194
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
192
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
42
Matěj Fanta
Sokol Kobylisy
38
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
46
Miroslav Pihera
TJ Chemička Ústí n.L.
42
Martin Hejzlar
HC TJ Náchod "B"
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.