Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Č.
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA164
Kopřivnice - HC Zlín
34 : 33
23.4. 17:00
AA143
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
20 : 28
19.3. 18:00
AA128
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
32 : 26
12.3. 18:00
AA125
Tatran Litovel - KP Brno
28 : 28
27.2. 18:00
AA113
HBC Ronal Jičín - HC Zubří
24 : 30
3.2. 18:00
AA101
SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
24 : 27
19.12. 18:00
AA087
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
25 : 21
13.12. 10:30
AA080
Cement Hranice - HC Zubří
27 : 20
12.12. 15:30
AA084
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
28.10. 18:00
AA052
HC Zlín - Dukla Praha
23 : 32
18.10. 17:00
AA038
SKP Frýdek-Místek - HC Zubří
24 : 34
17.10. 17:00
AA037
KP Brno - Kopřivnice
28 : 23
5.10. 18:30
AA031
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
28 : 33
3.10. 17:00
AA029
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
21 : 24
19.9. 17:00
AA018
Tatran Litovel - HC Zlín
22 : 16
6.9. 17:00
AA005
SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
29 : 25
5.9. 17:00
AA003
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 33
1.liga muži
24.4. 16:30
AB111
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
45 : 21
27.11. 18:30
AB052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice
35 : 24
2.liga muži JM
15.5. 16:00
AE130
Telnice - Bohunice
22 : 26
20.2. 12:30
AE067
Ivančice - Maloměřice
27 : 22
14.11. 15:00
AE042
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
28 : 24
7.11. 17:00
AE065
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
34 : 37
26.9. 17:00
AE007
Ivančice - Hustopeče
30 : 25
2.liga muži SM13
27.9. 17:00
AF014
Zubří B - V. Bystřice
27 : 19
1.liga starší dorostenci
24.4. 14:30
AG111
Sokol Nové Veselí - Zubří
28 : 27
27.11. 16:30
AG052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
26 : 27
27.9. 15:00
AG012
Zubří - HBC Strakonice 1921
31 : 25
2.liga starší dorostenci M
7.11. 15:00
AI065
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
27 : 39
26.9. 15:00
AI007
HK Ivančice - Kopřivnice
24 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
0 : 10 k.
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
video
online
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
video
online
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
video
online
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Úvaly
22
17
1
4
552 : 422
35
2
1.HC Pardubice
22
16
2
4
682 : 485
34
3
Loko Louny
22
16
1
5
590 : 479
33
4
1.HK Dvůr Králové
22
15
3
4
562 : 462
33
5
TJ Sokol Šťáhlavy
22
15
0
7
576 : 486
30
6
Třeboň
22
12
0
10
517 : 548
24
7
Chodov
22
9
1
12
571 : 564
19
8
Náchod
22
8
2
12
482 : 518
18
9
Sokol Nové Veselí B
22
6
1
15
462 : 607
13
10
TJ Sokol Bělá
22
5
1
16
458 : 551
11
11
ELP Jablonec
22
3
1
18
471 : 678
7
12
Loko Č.Budějovice
22
3
1
18
365 : 488
7
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
176
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
165
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
160
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Budiš
TJ Sokol Úvaly
41
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
35
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
50
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.