Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
24.4. 12:30
AJ111
Sokol Nové Veselí - Zubří
27 : 41
27.9. 13:00
AJ012
Zubří - V. Bystřice
41 : 27
2.liga mladší dorostenci M
14.11. 13:00
AL042
Bohunice - Bystřice p.H.
41 : 35
26.9. 13:00
AL007
HK Ivančice - TJ STM Olomouc
36 : 20
Český pohár mužů
28.1. 18:00
AM080
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
31 : 30
17.11. 17:00
AM074
KP Brno - HBC Ronal Jičín
16 : 25
Český pohár žen
6.1. 17:00
AN034
HC Zlín - Baník Most
19 : 36
Žákovská liga starších žáků
21.5. 12:40
AO295
Rožnov p.R. - D.Králové
18 : 22
21.5. 11:45
AO294
Napajedla - Házená Mělník A
14 : 21
21.5. 09:55
AO292
Házená Mělník A - Rožnov p.R.
19 : 17
21.5. 09:00
AO291
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
26 : 17
2.liga ženy V
20.2. 10:30
AT074
HK Ivančice - HK Hodonín
25 : 27
1.liga mladší dorostenky - východ
20.2. 08:30
AVB074
HK Ivančice - SKH Velká n.V.
28 : 16
W.H.I.L.
14.5. 15:00
AW208
HC Zlín - Sokol Poruba
14 : 24
29.4. 17:30
AW183
HC Zlín - Slavia Praha
18 : 24
9.4. 17:00
AW164
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
26 : 22
2.4. 16:00
AW161
HC Zlín - Slávia Partizánske
26 : 18
26.3. 17:00
AW149
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
33 : 21
6.2. 17:30
AW114
Zora Olomouc - Slavia Praha
18 : 33
6.12. 16:00
AW084
HC Zlín - Iuventa Michalovce
18 : 31
21.11. 17:30
AW073
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
34 : 25
25.10. 17:00
AW049
Slavia Praha - Duslo Šaľa
36 : 27
Jihomoravská liga mužů
28.11. 10:30
LA021
Nové Bránice - Třešť
24 : 27
14.11. 17:00
LA043
Bohunice B - Nové Bránice
22 : 25
8.11. 10:30
LA039
Nové Bránice - Sokolnice
19 : 23
1.11. 16:00
LA033
Sokolnice - Hostěrádky
36 : 19
24.10. 18:30
LA027
SK Kuřim B - Bohunice B
22 : 22
Moravská liga ml. dorostenců
8.11. 12:15
LD039
Nové Bránice - Sokol Telnice
26 : 44
Jihomoravská liga st. žáků
8.11. 09:00
LF046
Nové Bránice - Sokolnice
26 : 29
Jihomoravská liga st. žákyní
16.4. 09:00
LG057
Hodonín - SK Kuřim
42 : 3
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
video
online
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
video
online
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
20
1
1
750 : 508
41
2
Zubří
22
17
0
5
712 : 547
34
3
Sokol Nové Veselí
22
15
1
6
682 : 574
31
4
Karviná
22
10
4
8
553 : 551
24
5
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
2
9
667 : 693
24
6
HBC Strakonice 1921
22
11
2
9
670 : 665
24
7
HK Lovosice
22
11
1
10
621 : 619
23
8
Frýdek-Místek
22
10
1
11
667 : 660
21
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
525 : 631
16
10
Jičín
22
5
2
15
573 : 663
12
11
Handball KP Brno
22
5
2
15
590 : 714
12
12
Zlín
22
0
2
20
564 : 749
2
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
237
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
164
Martin Janíček
HC Zubří
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB OKD Karviná
40
František Nesvadba
HC Zubří
39
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
64
Michael Konárik
HK FCC Město Lovosice
54
Petr Pelnář
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.