Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
13.3. 10:30
AE089
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
28 : 23
12.3. 11:00
AE087
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
28 : 25
6.12. 17:00
AE057
Juliánov - Bohunice
24 : 24
2.liga muži SM13
15.5. 11:30
AF180
Vsetín - Holešov
36 : 29
8.5. 16:30
AF169
SKH Polanka n.O - Krmelín
30 : 22
1.5. 13:00
AF163
Hranice B - Šumperk
31 : 21
30.4. 17:00
AF167
Vsetín - Zubří B
29 : 31
2.4. 14:00
AF131
SKP F-M B - Zubří B
30 : 32
6.3. 17:00
AF107
Zubří B - Holešov
31 : 29
28.2. 18:00
AF104
Holešov - SKH Polanka n.O
28 : 26
13.2. 15:30
AF141
Vsetín - Krmelín
26 : 22
19.12. 10:30
AF051
MHK Karviná - Tatran Litovel B
38 : 28
29.11. 16:00
AF075
Tatran Litovel B - V. Bystřice
27 : 33
22.11. 13:00
AF070
Hranice B - SKP F-M B
30 : 28
24.10. 17:30
AF041
V. Bystřice - Hranice B
22 : 19
10.10. 17:30
AF028
V. Bystřice - Holešov
28 : 23
4.10. 10:30
AF016
Holešov - Zubří B
36 : 36
27.9. 13:00
AF011
Hranice B - Vsetín
30 : 26
26.9. 17:00
AF009
L.Zubří - Šumperk
35 : 34
20.9. 13:00
AF005
Hranice B - Tatran Litovel B
23 : 23
1.liga starší dorostenci
14.5. 15:00
AG132
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
16.4. 16:00
AG108
Zlín - Talent Škoda JS Plzeň
29 : 31
6.3. 15:00
AG080
Zubří - Sokol Ostrava
38 : 22
14.2. 14:00
AG065
Zlín - HBC Strakonice 1921
31 : 34
2.liga starší dorostenci M
15.5. 13:30
AI130
Vsetín - Sokol Telnice
52 : 24
8.5. 14:30
AI121
SKH Polanka n.O. - HK Ivančice
32 : 36
30.4. 15:00
AI119
Vsetín - Žeravice
22 : 26
24.10. 15:30
AI035
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
40 : 38
10.10. 15:30
AI024
V. Bystřice - Sokol Telnice
36 : 35
1.liga mladší dorostenci
14.5. 17:00
AJ132
Zubří - HK Lovosice
43 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - S.Vršovice
26 : 20
video
online
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
video
online
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
video
online
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
18
1
3
744 : 627
37
2
Sokol Šťáhlavy
22
18
0
4
748 : 571
36
3
HBC Strakonice
22
16
3
3
746 : 567
35
4
1.HC Pardubice
22
13
1
8
703 : 615
27
5
Loko Louny
22
13
0
9
750 : 665
26
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
619 : 660
25
7
Náchod
22
9
2
11
599 : 625
20
8
TJ Sokol Úvaly
22
10
0
12
610 : 694
20
9
TJ Sparta Kutná Hora
22
9
0
13
673 : 696
18
10
S.Vršovice
22
5
0
17
483 : 645
10
11
Lokomotiva Vršovice
22
2
2
18
510 : 695
6
12
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
2
0
20
575 : 700
4
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
260
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
232
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
31
Patrik Matula
Liberec Handball
27
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Losinecký
TJ Sparta Kutná Hora
48
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Marko Mečava
1.HC Pardubice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.