Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
27.2. 18:00
AB078
HBC Strakonice - Sokol Přerov
36 : 27
2 liga muži JZČ
23.4. 18:00
AC112
S.Vršovice - Třeboň
30 : 20
20.3. 17:00
AC094
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 17
21.2. 17:00
AC068
H.Brod - Třeboň
30 : 26
5.12. 18:00
AC057
Třeboň - Košutka
27 : 21
3.10. 18:00
AC017
Zruč n.S. - Košutka
23 : 29
19.9. 17:00
AC003
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
19 : 19
2.liga muži SVČ
8.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
39 : 23
1.liga starší dorostenci
27.2. 16:00
AG078
HBC Strakonice 1921 - Zubří
27 : 33
2.liga starší dorostenci Č
5.12. 16:00
AH057
Třeboň - 1.HC Pardubice
29 : 26
8.11. 13:00
AH042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
31 : 12
24.10. 16:00
AH035
Třeboň - Náchod
17 : 7
19.9. 13:00
AH003
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
23 : 19
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 16:30
AK094
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
29 : 34
27.2. 14:15
AK078
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly
36 : 23
8.11. 15:00
AK042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
47 : 24
3.10. 16:00
AK017
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
25 : 35
Český pohár mužů
12.9. 18:00
AM041
Třeboň - Starý Plzenec
22 : 26
Žákovská liga starších žaček
12.3. 13:30
AP187
DHK B Most - Písek
12 : 17
12.3. 11:40
AP185
Písek - Cheb-CheLK
18 : 18
12.3. 08:00
AP181
Slavia - DHK B Most
20 : 9
2.liga ženy Z
3.4. 16:30
AS102
Milevsko - Č.Budějovice
20 : 26
6.3. 16:00
AS089
Milevsko - Turnov
12 : 26
19.9. 15:00
AS003
Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
29 : 31
1.liga starší dorostenky - západ
22.11. 15:00
AUA049
Písek - HC Plzeň
30 : 25
25.10. 15:00
AUA027
Písek - S.Vršovice
22 : 18
1.liga mladší dorostenky - západ
8.5. 11:00
AVA092
Slavoj Žirovnice - J.Hradec
20 : 21
1.5. 11:00
AVA118
Slavoj Žirovnice - Kobylisy
21 : 25
22.11. 17:00
AVA049
Písek - HC Plzeň
27 : 22
28.10. 11:00
AVA035
Slavoj Žirovnice - Písek
36 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-8 - výsledky
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
26 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
28 : 14
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
24 : 23
video
online
HC Zubří - Baník OKD Karviná
28 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
23 : 19
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
20 : 19
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
34 : 24
video
online
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
video
online
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
20 : 28
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
26 : 29
video
online
Baník OKD Karviná - HC Zubří
26 : 21
video
online
Baník OKD Karviná - HC Zubří
24.4. 10:30
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
24.4. 10:30
video
online
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
24.4. 17:00
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
27.4. 18:00
video
online
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27.4. 18:00
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
27.4. 18:00
video
online
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
28 : 27
video
online
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
26 : 28
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
4.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.