Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga muži EF-baráž
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
27.2. 18:00
AB078
HBC Strakonice - Sokol Přerov
36 : 27
2 liga muži JZČ
23.4. 18:00
AC112
S.Vršovice - Třeboň
30 : 20
20.3. 17:00
AC094
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 17
21.2. 17:00
AC068
H.Brod - Třeboň
30 : 26
5.12. 18:00
AC057
Třeboň - Košutka
27 : 21
3.10. 18:00
AC017
Zruč n.S. - Košutka
23 : 29
19.9. 17:00
AC003
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
19 : 19
2.liga muži SVČ
8.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
39 : 23
1.liga starší dorostenci
27.2. 16:00
AG078
HBC Strakonice 1921 - Zubří
27 : 33
2.liga starší dorostenci Č
5.12. 16:00
AH057
Třeboň - 1.HC Pardubice
29 : 26
8.11. 13:00
AH042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
31 : 12
24.10. 16:00
AH035
Třeboň - Náchod
17 : 7
19.9. 13:00
AH003
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
23 : 19
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 16:30
AK094
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
29 : 34
27.2. 14:15
AK078
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly
36 : 23
8.11. 15:00
AK042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
47 : 24
3.10. 16:00
AK017
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
25 : 35
Český pohár mužů
12.9. 18:00
AM041
Třeboň - Starý Plzenec
22 : 26
Žákovská liga starších žaček
12.3. 13:30
AP187
DHK B Most - Písek
12 : 17
12.3. 11:40
AP185
Písek - Cheb-CheLK
18 : 18
12.3. 08:00
AP181
Slavia - DHK B Most
20 : 9
2.liga ženy Z
3.4. 16:30
AS102
Milevsko - Č.Budějovice
20 : 26
6.3. 16:00
AS089
Milevsko - Turnov
12 : 26
19.9. 15:00
AS003
Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
29 : 31
1.liga starší dorostenky - západ
22.11. 15:00
AUA049
Písek - HC Plzeň
30 : 25
25.10. 15:00
AUA027
Písek - S.Vršovice
22 : 18
1.liga mladší dorostenky - západ
8.5. 11:00
AVA092
Slavoj Žirovnice - J.Hradec
20 : 21
1.5. 11:00
AVA118
Slavoj Žirovnice - Kobylisy
21 : 25
22.11. 17:00
AVA049
Písek - HC Plzeň
27 : 22
28.10. 11:00
AVA035
Slavoj Žirovnice - Písek
36 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
Karviná A - Dukla I
15 : 18
video
online
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 16
video
online
Dukla I - Zubří A
16 : 14
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
video
online
Karviná A - Zubří A
18 : 27
video
online
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
video
online
Zubří A - Talent A
23 : 28
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
video
online
Talent A - Dukla I
20 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
24
23
0
1
611 : 386
46
2
Talent A
24
21
0
3
535 : 398
42
3
Dukla I
24
20
1
3
562 : 393
41
4
Zubří A
24
19
1
4
564 : 445
39
5
Sokol N. Veselí A
24
18
3
3
632 : 456
39
6
V. Bystřice
24
18
1
5
690 : 514
37
7
HBC Strakonice
24
16
2
6
526 : 427
34
8
Jičín
24
15
3
6
563 : 458
33
9
F.-Místek A
24
15
1
8
536 : 464
30
10
Karviná A
24
14
1
9
558 : 486
29
11
Náchod
24
14
0
10
525 : 506
28
12
HK Lovosice "A"
24
12
2
10
570 : 549
26
13
Dukla Praha II
24
13
0
11
498 : 474
26
14
S.Vršovice
24
12
0
12
478 : 456
24
15
Liberec
24
12
0
12
555 : 537
24
16
KP Brno A
24
7
0
17
452 : 555
14
17
AŠ Ml. Boleslav
24
6
1
17
426 : 600
13
18
Házená Mělník A
24
6
1
17
425 : 593
13
19
D.Králové
24
6
0
18
403 : 474
12
20
Sokol V. Meziříčí
24
5
1
18
466 : 613
11
21
Kopřivnice A
24
4
1
19
458 : 567
9
22
Rožnov p.R.
24
4
0
20
399 : 586
8
23
Napajedla
24
4
0
20
414 : 619
8
24
TJ STM Olomouc
24
3
1
20
484 : 602
7
25
Nový Jičín
24
2
2
20
461 : 633
6
Tabulka střelců
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
231
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
226
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
189
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
29
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
24
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ladislav Pazdera
Házená Mělník A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno A
34
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.