Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů -1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů -3.kolo
Český pohár mužů - 4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
19.12. 17:30
AF054
V. Bystřice - Šumperk
29 : 24
18.10. 17:30
AF029
Holešov - Krmelín
31 : 30
18.10. 13:00
AF031
Hranice B - Zubří B
32 : 18
4.10. 13:00
AF018
Hranice B - MHK Karviná
20 : 23
1.liga starší dorostenci
6.3. 14:30
AG084
Sokol Nové Veselí - Handball KP Brno
40 : 27
28.2. 15:00
AG077
Sokol Ostrava - HK Lovosice
23 : 28
22.11. 15:00
AG043
Jičín - Zlín
27 : 27
24.10. 15:00
AG036
Sokol Ostrava - Karviná
25 : 25
2.liga starší dorostenci M
14.5. 15:30
AI131
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
47 : 16
19.3. 15:00
AI095
Sokol V. Meziříčí - Kopřivnice
22 : 25
5.3. 15:00
AI079
HK Ivančice - V. Bystřice
36 : 33
13.12. 15:00
AI062
Kopřivnice - Sokol II.Prostějov
42 : 30
6.12. 15:00
AI055
HK Ivančice - SKH Polanka n.O.
36 : 33
28.11. 15:00
AI049
Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
34 : 25
1.liga mladší dorostenci
6.3. 12:30
AJ084
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
38 : 32
13.12. 13:00
AJ062
Kopřivnice - Dukla
23 : 26
22.11. 13:00
AJ043
Jičín - Zlín
32 : 28
2.liga mladší dorostenci M
3.4. 12:30
AL101
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
32 : 28
20.3. 15:00
AL092
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
32 : 31
5.3. 13:00
AL079
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 15
28.2. 13:00
AL077
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
28 : 27
27.2. 15:00
AL075
TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
38 : 34
6.12. 13:00
AL055
HK Ivančice - SKH Polanka n.O.
34 : 24
28.11. 13:00
AL049
TJ Sokol Centrum Haná - HK Ivančice
38 : 30
24.10. 13:00
AL036
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
32 : 28
11.10. 09:00
AL021
Bystřice p.H. - Napajedla
35 : 28
10.10. 13:00
AL020
Bohunice - TJ STM Olomouc
27 : 44
Český pohár mužů
31.10. 17:00
AM058
Bohunice - HC Zubří
12 : 35
12.9. 15:00
AM050
Sokol II.Prostějov - Napajedla
31 : 27
Český pohár žen
10.10. 17:00
AN017
Bohunice - H.Brod
21 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - 2. kolo - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Tabulka střelců
Lukáš Frančík
HCB OKD Karviná
35
Jan Bednář
Sokol Vršovice
34
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
33
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
10
Josef Diviš
MHK Karviná
10
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
26
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
24
Jan Pindej
MHK Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.