Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů -1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů -3.kolo
Český pohár mužů - 4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 16:00
AA183
SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
26 : 24
16.4. 17:00
AA153
KP Brno - HC Zlín
26 : 18
1.liga muži
30.4. 17:00
AB120
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
22 : 24
2.4. 16:00
AB101
Náchod - HBC Strakonice
28 : 28
6.3. 16:30
AB084
Sokol Nové Veselí - Olomouc
34 : 28
28.2. 17:00
AB077
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
30 : 21
5.12. 15:00
AB060
Náchod - Chodov
30 : 36
22.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bystřice p.H.
36 : 31
24.10. 17:00
AB036
Sokol Ostrava - Starý Plzenec
29 : 33
11.10. 11:00
AB021
Bystřice p.H. - Chodov
29 : 28
19.9. 16:00
AB005
Náchod - Sokol Nové Veselí
24 : 24
2.liga muži SVČ
2.4. 18:00
AD101
Náchod "B" - Ml. Boleslav
27 : 29
5.12. 17:00
AD060
Náchod "B" - Ústí n.L.
22 : 29
19.9. 18:00
AD005
Náchod "B" - Sokol Kobylisy
33 : 23
2.liga muži JM
7.5. 16:30
AE121
SK Kuřim - Ivančice
19 : 32
3.4. 10:30
AE102
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
33 : 28
20.3. 17:00
AE092
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
29 : 27
19.3. 17:00
AE095
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
23 : 20
5.3. 17:00
AE079
Ivančice - Juliánov
26 : 21
27.2. 17:00
AE075
Sokol II.Prostějov - Bohunice
25 : 27
6.12. 17:00
AE055
Ivančice - SK Kuřim
37 : 27
28.11. 17:00
AE049
Sokol II.Prostějov - Ivančice
20 : 30
15.11. 17:00
AE041
Házená Tišnov - SK Kuřim
40 : 37
10.10. 15:00
AE020
Bohunice - Hustopeče
27 : 26
2.liga muži SM13
15.5. 13:00
AF178
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
14.5. 17:30
AF181
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
1.5. 10:30
AF165
Holešov - L.Zubří
31 : 25
24.4. 10:30
AF160
Šumperk - Rožnov p.R.
34 : 28
23.4. 17:00
AF158
L.Zubří - V. Bystřice
27 : 30
9.4. 17:30
AF136
V. Bystřice - SKP F-M B
37 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů 2.kolo - výsledky
video
online
Sokolnice - Maloměřice
23 : 25
video
online
Šumperk - Sokol Ostrava
24 : 29
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol Přerov
32 : 31
video
online
Loko Louny - Košutka
31 : 18
video
online
Vsetín - V. Bystřice
22 : 28
video
online
Rožnov p.R. - Olomouc
28 : 24
video
online
Sokol II.Prostějov - Napajedla
31 : 27
video
online
H.Brod - Dvůr Králové
25 : 24
video
online
Ž. Brod - Liberec
19 : 27
video
online
Třeboň - Starý Plzenec
22 : 26
video
online
Zruč n.S. - Sokol Nové Veselí
22 : 34
video
online
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
29 : 26
video
online
Libčice n. Vlt. - Chodov
30 : 17
video
online
Ivančice - Hustopeče
34 : 24
video
online
Juliánov - Bohunice
19 : 23
video
online
Praha 4 - Náchod
25 : 24
video
online
Č.Budějovice - HBC Strakonice
18 : 28
video
online
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 30
video
online
L.Zubří - Bystřice p.H.
25 : 40
video
online
Sokol Kobylisy - Slavia
22 : 29
Tabulka střelců
Lukáš Frančík
HCB OKD Karviná
35
Jan Bednář
Sokol Vršovice
34
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
33
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
10
Josef Diviš
MHK Karviná
10
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
26
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
24
Jan Pindej
MHK Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.