Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vladimír Hrubý
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p. B.
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.1.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži SVČ
18.10. 17:00
AD029
Jablonec - TJ Sokol Bělá
32 : 20
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 11:00
AH122
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
20 : 27
1.5. 15:00
AH120
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
27 : 16
23.4. 13:00
AH109
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 26
16.4. 11:00
AH108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
32 : 28
2.4. 15:00
AH098
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Bělá
22 : 21
19.3. 13:00
AH095
TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec
28 : 21
13.3. 15:00
AH087
Chodov - TJ Sokol Bělá
20 : 26
5.3. 13:00
AH082
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 16
27.2. 12:30
AH076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
35 : 23
13.2. 11:00
AH069
TJ Sokol Bělá - Loko Č.Budějovice
25 : 22
13.12. 10:30
AH065
TJ Sokol Bělá - Třeboň
25 : 30
5.12. 13:00
AH056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
22 : 17
29.11. 10:30
AH054
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
19 : 26
22.11. 16:00
AH043
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá
25 : 19
18.10. 15:00
AH029
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 25
11.10. 10:30
AH021
TJ Sokol Bělá - Chodov
20 : 32
3.10. 13:00
AH016
Náchod - TJ Sokol Bělá
28 : 16
27.9. 10:30
AH010
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
15 : 21
19.9. 13:00
AH003
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
23 : 19
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.