Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů -1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů -3.kolo
Český pohár mužů - 4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Radek Bartošic
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.2.2019
Koučovaná utkání
Extraliga
29.5. 10:30
AA198
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
28.5. 18:00
AA197
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
22.5. 10:30
AA196
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
21.5. 10:30
AA195
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
14.5. 18:00
AA176
Baník OKD Karviná - Dukla Praha
24 : 28
8.5. 16:30
AA173
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
27 : 25
7.5. 16:30
AA172
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
31 : 21
23.4. 18:00
AA142
Baník OKD Karviná - HC Zubří
26 : 21
17.4. 18:00
AA138
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
16.4. 18:00
AA134
HC Zubří - Baník OKD Karviná
28 : 29
19.3. 10:55
AA132
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
27 : 22
12.3. 18:00
AA121
Baník OKD Karviná - Kopřivnice
35 : 24
6.3. 10:30
AA120
Baník OKD Karviná - HK FCC Město Lovosice
26 : 23
28.2. 10:30
AA110
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
30 : 22
21.2. 10:30
AA107
Baník OKD Karviná - HC Zlín
31 : 15
13.2. 17:00
AA099
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
21 : 26
7.2. 10:30
AA094
Baník OKD Karviná - HBC Ronal Jičín
28 : 17
20.12. 17:00
AA088
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 33
13.12. 10:30
AA081
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 21
5.12. 18:00
AA077
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
29.11. 12:00
AA068
Baník OKD Karviná - Dukla Praha
21 : 24
22.11. 10:30
AA066
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
28 : 31
15.11. 17:00
AA055
Kopřivnice - Baník OKD Karviná
29 : 29
28.10. 17:00
AA054
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
25 : 20
24.10. 10:25
AA044
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
27 : 26
1.liga muži
6.12. 17:00
AB058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 22
29.11. 16:00
AB051
Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 28
1.liga starší dorostenci
4.10. 15:00
AG014
Sokol Ostrava - Zubří
23 : 31
27.9. 15:30
AG011
HK Lovosice - Sokol Ostrava
33 : 22
20.9. 15:00
AG003
Sokol Ostrava - Zlín
26 : 25
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - 2. kolo - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Tabulka střelců
Lukáš Frančík
HCB OKD Karviná
35
Jan Bednář
Sokol Vršovice
34
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
33
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
10
Josef Diviš
MHK Karviná
10
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
26
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
24
Jan Pindej
MHK Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.