Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Matěj Domkář
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
16.10.2018
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
17.4. 15:00
AH107
1.HK Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí B
30 : 14
6.4. 18:00
AH096
1.HC Pardubice - Sokol Nové Veselí B
36 : 22
20.2. 19:00
AH071
Sokol Nové Veselí B - Náchod
36 : 27
6.12. 13:00
AH058
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
21.11. 13:00
AH045
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí B
26 : 14
25.10. 10:30
AH032
TJ Sokol Bělá - Sokol Nové Veselí B
25 : 21
11.10. 16:00
AH019
TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí B
35 : 11
27.9. 18:30
AH008
Sokol Nové Veselí B - Chodov
20 : 20
Liga Vysočiny - starší žáci
10.10. 09:06
JB032
Havl. Brod - Sokol Chrudim
13 : 6
13.9. 10:45
JB004
Havl. Brod - Sokol N. Veselí A
14 : 25
Liga Vysočiny - mladší žáci
30.4. 12:51
JC098
Jiskra H. Brod - Sokol Chrudim
13 : 2
30.4. 09:33
JC092
Jiskra H. Brod - Kovofiniš Ledeč n. S.
12 : 3
8.11. 12:00
JC047
Sokol N. Veselí A - Jiskra H. Brod
12 : 5
8.11. 09:30
JC042
Sokol V. Meziříčí A - Jiskra H. Brod
13 : 8
24.10. 13:30
JC040
Sokol Chrudim - Jiskra H. Brod
5 : 23
24.10. 12:00
JC037
Sokol N. Veselí A - Jiskra H. Brod
10 : 3
24.10. 10:30
JC034
Sokol N. Veselí B - Jiskra H. Brod
4 : 12
24.10. 09:00
JC031
Jiskra H. Brod - Kovofiniš Ledeč n. S.
16 : 2
Moravská liga ml. dorostenců
11.6. 15:30
LD076
Sokol Nové Veselí B - Házená Uničov
37 : 34
4.6. 15:00
LD066
Sokol Nové Veselí B - Nové Bránice
43 : 19
29.5. 10:00
LD086
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
7.5. 12:10
LD061
U.Hradiště - Sokol Nové Veselí B
39 : 38
16.4. 09:00
LD056
Sokol Nové Veselí B - SK Velká Bystřice B
36 : 31
10.4. 13:00
LD051
Sokol Telnice - Sokol Nové Veselí B
29 : 32
15.11. 15:30
LD041
Hustopeče - Sokol Nové Veselí B
25 : 32
1.11. 15:30
LD001
Sokol Horka nad Moravou - Sokol Nové Veselí B
22 : 31
1.11. 12:30
LD031
Házená Uničov - Sokol Nové Veselí B
26 : 25
24.10. 15:00
LD026
Sokol Nové Veselí B - Újezd u Brna
66 : 23
10.10. 15:30
LD016
Sokol Nové Veselí B - U.Hradiště
36 : 26
13.9. 17:30
LD071
Újezd u Brna - Sokol Nové Veselí B
13 : 66
Další
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.